Skocz do zawartości

filtr stożkowy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
tak szybko zmieniłeś zdanie pod wpływem kilku artykułów?? :wesoly:

 

i to świadczy o tym że nie czytasz dokładnie wątków, jak byś zauważył to zwróciłem zaraz po tym honor i zmieniłem zdanie.

 

I wcale się tego nie wstydze, bo jaka jest powszechna opinia na temat stozków to wiadomo, ale nie ma to zwiazku z prawdą, wybór pozostaje wasz, prawda jest taka że stożki sa niestety do d.... i KNy przepuszczają 500% więcej kurzu.... przemnóżcie to przez przebieg.....

 

I nie będę się upierał tak jak wy i mówił, że coś jest dobre jak nie jest, ale jest inną kwestią to co kto sobie założy do silnika... wasza sprawa, moja prawda

 

[ Dodano: Czw Lut 09, 2006 16:10 ]

Bc30se, no do niektórych rzeczy trzeba zwrócic sie do fachowców...ja naprzykąłd robiłem kolektor wydechowy i nawet jeśli był sporo przeczytał nie zaryzykowałbym zrobienia tego....

 

a dla Ciebie kolego wieczorem specjalnie zamieszcze bardzo dobry opis.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Bc30se, ok już zrobiłem kolektor, fotka jeszcze w czasie prób i jestem z niego mega zadowolony naprawdę poprawił mi dół w samochodzie (i tak dobry już dół)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Qrde, KTO otworzył temat?

Zaraz znów będzie jazda.

Ja wiem, że admin to pan i władca, ale przyczyny zamkniecia były jasne. Poza tym jeżeli uważaliście, że temat może coś jeszcze wnieść, to trzebabyło zacząć nowy wątek.

TAK SIĘ NIE ROBI!

 

no cóż.... to nie jest LOB i to się czuje, i chwała za odblokowanie tego wątku.. poza tym, jest jeden wątek o stożku to trzeba do niego wrzucać i nie robić bałaganu, a to co było złe w tym poście to już tego nie ma...

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

 

i to świadczy o tym że nie czytasz dokładnie wątków, jak byś zauważył to zwróciłem zaraz po tym honor i zmieniłem zdanie.

 

I wcale się tego nie wstydze, bo jaka jest powszechna opinia na temat stozków to wiadomo, ale nie ma to zwiazku z prawdą, wybór pozostaje wasz, prawda jest taka że stożki sa niestety do d.... i KNy przepuszczają 500% więcej kurzu.... przemnóżcie to przez przebieg.....

 

I nie będę się upierał tak jak wy i mówił, że coś jest dobre jak nie jest, ale jest inną kwestią to co kto sobie założy do silnika... wasza sprawa, moja prawda

Czy ja mówię, że są dobre albo złe? Mam ochotę/odwagę spróbować i tyle...a jak będzie źle to zdejmę. Nie liczę na żaden przyrost mocy, bo nie o to chodzi.

Zdziwiło mnie tylko to, że pod wpływem kilku artykułów przez 1 dzien zmieniłeś tak radykalnie zdanie. no offence :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

na początku podałem dlaczego chce zamontować stożek, i nie było żadnych pobudek oprócz tego że mi było łatwiej go zamontować. Chciałem żeby mi filtrował tak jak mi filtruje oryginalny w puszcze, oczywiście zaden producent się nie przyzna że jest inaczej.

 

I akurat do tego momentu stożki mi po głowie nie chodziły i myślałem o nich tak jak myślą wszyscy.. i chwała Bogu za te artykuły, bo bym teraz jeździł na stożku i był zadowolony tak jak większosć.........

 

a dziwić to ja się mogę Tobie, że widząc te artykuły, nadal chcesz założyć stożek i nakarmić swój silnik kurzem..... ale tak jak juz powiedziałem, wybór jest WASZ...

 

[ Dodano: Czw Lut 09, 2006 17:04 ]

Zdziwiło mnie tylko to, że pod wpływem kilku artykułów przez 1 dzien zmieniłeś tak radykalnie zdanie. no offence :wink:

 

a co to.. czy jest jakaś logiczna miara według której trzeba zmieniać zdanie? Czyli według Ciebie jak bym zmienił zdanie po 5 minutach to powininem był poczekać co najmniej z rok, bo nie wypada tak od razu zmieniać zdania?:wesoly: nawet jeśli uważam że coś jest inaczej?:wesoly: no offence:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Temat jest dobry. Nie ma potrzeby go zamykac, a tym bardziej rozpoczynac nowe watki o tym samym...

 

Wazne, aby dyskusja byla utrzymana na w miare merytorycznym poziomie i, o tle to mozliwe, w kulturalnej atmosferze. Wciskanie na sile komus swoich racji na pewno w tym kierunku nie zmierza. Bc30se! przedstawiles swoje poglady i chwala Ci za to. Nie kazdy jednak musi je podzielac i sie z nimi zgadzac...takie prawo demokracji i idea forum.

 

Sa filtry lepsze i gorsze...instalacje mniej lub bardziej profesjonalne...kazdy ma prawo wyboru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

PRZECIEŻ CAŁY CZAS MÓWIE, WYBÓR JEST WASZ

 

 

PS

a filtry stożkowe, z gazy i gąbki są GORSZE OD PAPIEROWYCH!:wesoly:! KONIEC KROPKA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A nie mówiłem, że od nowa się zacznie...

Zamiast twórczego tematu nt stożka robi się nic nie wnosząca dyskusja powodująca niesnaski pomiędzy nami!!

OBY TAK DALEJ

 

 

 

 

 

PS.

Wacha, ile wyniosło Cie to cudo do wydechu??

Chyba niedługo bede potrzebował kolektora wydechowego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Więc kulturalnie odpowiem :wesoly: że biorąc się za to, nie mam zamiaru po prostu zakładać stożka na kolektor ssący, bo to nie ma sensu, tylko wysunąć go w zimniejsze miejsce, zrobić porządna metalową osłonę termiczną, doprowadzić do tego dolot zimnego powietrza i na koniec, jak już będzie wszystko zamontowane, pomierzyć się G-tech'em i porównać czasy i elastyczność z tymi przed zamontowaniem stożka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności