Skocz do zawartości

filtr stożkowy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

no tak..... ale czy ja mówie coś że nie??? ja tylko powiedziałem że nie filtrują tak jak należy, i w tym wypadku dla mnie kreśli to jego wszelkie zalety, nawet jeśli takie są...

 

bo co z tego zakładając nawet... ok.... niech CI tam Bóg da te 5 koni... ale kurz zrobi Ci zaraz swoje i zgubisz o wiele wiecęj...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
nawet jeśli takie są...

 

daje daje

 

bo co z tego zakładając nawet... ok.... niech CI tam Bóg da te 5 koni... ale kurz zrobi Ci zaraz swoje i zgubisz o wiele wiecęj...

 

tu masz racje widziałem silnik i wszystkie podzespoły z tym, związane to faktycznie gość jezdził 5 lat na storzu i wieżcie w życiu nie widziałem takiego syfu wszędzie :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przyrost mocy - mało w to wierzę, znajomy z klubu po założeniu Kingdragona i zrobieniu dolotu zhamował Corsę Z12XE 75hp i wyszło mu +1hp ze stożkiem :wink: ..także mizerne efekty. Zresztą czego tu się spodziewać. Mówiąc o sprawdzeniu bardziej mi chodziło o to czy stożek nie zaszkodził :)

no nic..będę jeszcze myślał nad tym intensywnie ;p

 

Banolito: opanuj się z tą ortografią: stożek i wierzcie :wesoly: i to nie pierwszy raz :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Moze jakis filtr na dolocie zrobic? jak myslicie....i z czego?

 

to ci nic nie da wyprubowane :wesoly: i zero reakcji było w osiągach poprostu nic :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Moze jakis filtr na dolocie zrobic? jak myslicie....i z czego?

miałem o tym napisać :wink:

myślę, że dobra by była taka szara siateczka z tworzywa, którą w wentylatorach i kratkach wentylacyjnych można spotkać

 

w Castoramach i innych pewnie z łatwością można ją dostać

 

to ci nic nie da wyprubowane :wesoly: i zero reakcji było w osiągach poprostu nic :wesoly:

nie chodzi o osiągi tylko o samą filtrację syfu ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jeżeli macie zamiar kombinować to tylko ze stożkami gąbkowymi... ale one mają czasmi gorsze wady,.... gąbka się potrafi od nich oderwać... przerabiałem temat w motocyklu....

 

ale a propo.... no co... zrobić zimny dolot na oryginalnej wkładce papierowej.... dlaczego by nie??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a to dziwne Bc30se....jeszcze w tym samym temacie na pierwszej stronie pisałeś

Cytat:

a z tym się akurat nie zgodze, stożki ne odbiegają niczym jeśli chodzi o szczelność od zwykłych filtrów, wina jest w tym że u nas ludzie nie mają zwyczaju moczyć ich w specjalnych olejach do tego przystosowanych...

 

 

tak szybko zmieniłeś zdanie pod wpływem kilku artykułów?? 8)

No wlasnie tak kolega napisal, ze poczyta i zobaczyl jaka jest prawda o stozkach. Ja juz na poczatku mowilem ze silnik "zjada" duzo wiecej syfu niz na oryginalnym filtrze i czytalem na innym forum kilka dyskusji na ten temat, wszystkie konczyly sie ze jezeli nie robi sie calego profesjonalnego dolotu do stozka to nie warto. I tez mysle ze dla samego dzwieku nie warto, ale nikt nikomu nie zabroni... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a no tak, dajecie mi do pieca, ale ja już wcześniej się zreflektowałem i oddałem honor, tylko akurat te posty usunął admin z wątku..... także zacząłem przetrząsać to dużo wczesniej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności