Skocz do zawartości

Szarpnięcia przy puszczaniu/dodawania gazu


Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej skoro masz opcoma zrób record do pliku wszystkich wskazań i najlepiej pojeździj żeby złapać pare razy te czkawki auta, no chyba że tak samo na postoju jest a nie tylko podczas jazdy. Może coś w logach będzie widać?

 

LPG jest?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 minuty temu, waldek2020 napisał:

Wcześniej skoro masz opcoma zrób record do pliku wszystkich wskazań i najlepiej pojeździj żeby złapać pare razy te czkawki auta, no chyba że tak samo na postoju jest a nie tylko podczas jazdy. Może coś w logach będzie widać?

 

LPG jest?

LPG nie ma, czysta benzyna. 

A można więcej szczegółów jak to zrobić? 

I na jakiej wersji op Coma i fw? A patrzyłem na przepustnice z wierzchu to widać już nagar koło uszczelki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No record czyli log czyli zapis do pliku to na tym screenie co już pokazałeś masz widoczny przycisk, wciskasz go , wskazujesz gdzie zapisywać i nie ruszasz nic więcej i jeździesz na jakąs trasę. Potem stop i wstawić tutaj plik na jakimś hostingu - gmailu czy gdzie masz możliwość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldek2020 napisał:

No record czyli log czyli zapis do pliku to na tym screenie co już pokazałeś masz widoczny przycisk, wciskasz go , wskazujesz gdzie zapisywać i nie ruszasz nic więcej i jeździesz na jakąs trasę. Potem stop i wstawić tutaj plik na jakimś hostingu - gmailu czy gdzie masz możliwość.

Chodzi o tego screena? I dać save codes to file? 

image.png.6e68453d41cc0a853b6d8c5b03d38764.thumb.png.7ad23ed44ab432be542468d3232f6a5c.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, RoKo000 napisał:

Parametry pokazuje, np napięcia i inne rzeczy. Była opcja też testowania różnych podzespołów takich jak pompa paliwa itp. image.thumb.png.a660dd8fa0f46d95440bd89e26a26ab7.png

o tutaj masz Record na dole po lewej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, waldek2020 napisał:

o tutaj masz Record na dole po lewej.

Witam własnie mam juz ten plik. Jak by mógł ktoś zerknąć byłbym wdzięczny, bo ja nie zbyt wiem jakie mają być parametry poszczególnych części.

https://drive.google.com/file/d/12FSy81A71V-Y_f6y69FzBah30-a_XzUD/view?usp=sharing

Edytowane przez RoKo000

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adam1954 napisał:

Wrzuć na stronę a nie dysk do którego nie ma uprawnień

Teraz powinno być 

Livedata_1997 (V)_Corsa-B_Silnik__X 14 SZ_202206170910.csv

Edytowane przez RoKo000

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybkiego co spojrzałem to sonda prawie cały czas stoi na bogato. Na wolnych powinna byc miarowo od 0.2 -0.9 V. U Ciebie ona cały czas stoi na ponad 0.4V a tylko czasem piknie na 0.06V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności