Skocz do zawartości

Check engine p0171 LPG


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ArKos napisał:

Ewidentnie parownik nie żyje. Ma dawać 1.3-1.4 bara.

Pisałem, że albo parownik albo wtryski, i pisałem, że diagnostyka odpowie na pytanie, co jest zyebane?

Tak, tylko nikt nie przypuszczał że po nie całych 12 tys padnie, nawet roku nie ma a tym bardziej że był wymieniany w ASO, więc zostaje mi zgłoszenie reklamacji, ciekawe czy będą chcieli w ogole gadać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Istotne jest, KIEDY był wymieniany, a nie ile przejechał. I łaski nie robią, mają obowiązek wymiany wadliwej części. Jak znam życie, to będą kombinować, że brudny gaz i bla bla bla...

A co do nowych części: NIGDY nie należy uznawać za pewnik, że niedawno wymieniona część jest sprawna. NIGDY. Osobiście dziesiątki razy się o tym przekonałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ArKos napisał:
4 minuty temu, ArKos napisał:

Istotne jest, KIEDY był wymieniany,

 

16 listopad 2021 roku dokładnie, też myślę że będą kombinować ale nie ma innego wyjscia i trzeba do nich jechać

Edytowane przez TomekTomekW

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArKosdzwoniłem do ASO oni nawet nie wiedzą jakie powinno być ciśnienie i nie sprawdzają tego, tyle co im komputer pokaże, normalnie ręce opadają

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

mam ten sam problem co ty... problem tylko ze mam 3 listwy 2 niebieskie i jedna pomaranczowa...na pomaranczowej mam korekty pod 30...na niebieskiej  7-15...check i tak sie pojawia....nie rozumiem w jaki sposob mogles miec czujnik uszkodzony jak kupowales listwe???

nadmienie ze Aso rowniez rozklada rece...wymienilem nawet nowy kolektor ssacy. evapy itp...i rowniez tylko na lpg jest problem, nieszczelnosci nie ma....i mam wrazenie ze pare procent auto jest slabsze na gazie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mdi_2023 napisał:

mam ten sam problem co ty... problem tylko ze mam 3 listwy 2 niebieskie i jedna pomaranczowa...na pomaranczowej mam korekty pod 30...na niebieskiej  7-15...check i tak sie pojawia....nie rozumiem w jaki sposob mogles miec czujnik uszkodzony jak kupowales listwe???

nadmienie ze Aso rowniez rozklada rece...wymienilem nawet nowy kolektor ssacy. evapy itp...i rowniez tylko na lpg jest problem, nieszczelnosci nie ma....i mam wrazenie ze pare procent auto jest slabsze na gazie

 

 

Przy zakupie nowej listwy był czujnik 3,5bara a musi być 5,5bara

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności