Skocz do zawartości

centralny zamek prawe przednie


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie zdechł centralny w prawych przednich drzwiach bez reakcji , ale jak nacisnę w kabinie zamykanie to reakcji brak ale pipek towarzyszy mi całą trasę po wyłączeniu auta jest cisza , wiązka ? microstyk? co obstawiacie bo zdzieranie tapicerki to już widzą 10 zatrzasków urwanych i zgrzypienie na zawsze ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ja37 napisał:

To nie ruletka, trzeba cokolwiek pomierzyć.

Znając daną markę domyślałem się że są jakies znane przypadłości ale skoro nie ma to sam się zastanawiam po co pytam na forum przecież forum nie służy do pomocy a kierowaniu do mechaników a już najlepiej do autoryzowanego serwisu , chyba więcej już raczej o oplu nie zapytam bo o co by zapytań sensownej odpowiedzi nie dostaje nikt bo czytam forum przeglądam i kiepsko to wygląda , dam sobie radę z tym zamkiem i nie pytam już o nic i przepraszam że to zrobiłem .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretensje miej do posiadaczy tego modelu.

Ja mam astrę H,więc nie będę się wypowiadał w mery B.

Czaisz?

każdy wpada, jak potrzebuje coś, ale nawet nie odpowie, jak/czy naprawił.

Same tylko są żądania, a od siebie już nic.

 

Reasumując

Forum jest złe, czy użytkownicy mery B?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, przy nieco zimniejszej pogodzie nie reagują drzwi pasażera. Ani z pilota ani z przycisku wewnątrz. Miałem się właśnie za to zabierać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zamki to chyba w danych autach to seryjnie padają , w golfie 5 wymieniłem już wszystkie 4 , padały jak kawki jeden po drugim. Jeden próbowałem kiedyś ratować wedle filmiku z YouTube , ale tam tyle trybików , że dałem sobie spokój.

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2022 o 19:19, berthold61 napisał:

Znając daną markę domyślałem się że są jakies znane przypadłości ale skoro nie ma to sam się zastanawiam po co pytam na forum przecież forum nie służy do pomocy a kierowaniu do mechaników a już najlepiej do autoryzowanego serwisu , chyba więcej już raczej o oplu nie zapytam bo o co by zapytań sensownej odpowiedzi nie dostaje nikt bo czytam forum przeglądam i kiepsko to wygląda , dam sobie radę z tym zamkiem i nie pytam już o nic i przepraszam że to zrobiłem .

Wpadasz z pytaniem, słabym opisem. A czy cokolwiek sprawdziłeś sam ? Czy dochodzi prąd, Czy przewody są w przelotce całe ? Cokolwiek byś zrobił i opisał. A ty pytasz się i od razu oczekujesz odpowiedzi uzdrawiającej. Masz jeszcze pretensje, że na tym portalu Opla nic nie potrafią. Mówisz o Vektrze, że jest sensowny. Zgadza się, ale to tylko i wyłącznie Vektra, tutaj są wszystkie modele Opla i zanim ktoś, kto ma dany model i miał , podobną przypadłość odezwie się , trochę minie czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam   mam merivę b z 2011r. u mnie jest problem opiszę centralny zamek we wszystkich drzwiach działa nie ma problemu zewnątrz są po zamykane otwierają się i zamykają z pilota wszystko  porządku  . po przekręceniu kluczyka i odpaleniu samochodu pojawia się czerwona kontrolka drzwi i słychać ten dźwięk  awarii zamki w czasie jazdy się blokują po zatrzymaniu samochodu i wyjściu na zewnątrz wszystkie drzwi możemy otworzyć klamką prócz prawych   przednich otwierają się wtedy po naciśnięciu w kabinie centralnego zamka lub po naciśnięciu otwórz na pilocie i nie wiem co z tym zrobić gdzie jest błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności