Skocz do zawartości

Astra J 1.4 sedan 2017 nie przełącza na lpg


Gość PiotrGr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pavlo.gda

Chciałbym wiedzieć do kogo się zwrócić z mediów aby sprawę rozdmuchać - jakieś Wasze doświadczenia? Póki co mam jedynie pomysł aby wykorzystywać social media gdzie Opel chce robić sobie reklamę. Nie jestem zwolennikiem obraźliwych emaili, bo moim zdaniem pani Ewa Sikorska z Działu Obsługi Klienta jest jedynie na etacie odpowiadacza na korespondencję przy użyciu szablonów. Nie posiada jakichkolwiek kompetencji technicznych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo,

Napisałem post na oficjalnej stronie FB Opel PL (https://www.facebook.com/OpelPL) z zapytaniem co w temacie naszej usterki. Jestem ciekaw czy go zdejmą czy odpowiedzą :-)

Pozdrawiam!

Ja go nie znalazłem -pewnie już go usunęli. Ja jutro napiszę maila do turbo kamery, motoru i autoswiata z prośbą o zbadanie sprawy - macie pomysł gdzie jeszcze można napisać? Edytowane przez yogi-27

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chciałbym wiedzieć do kogo się zwrócić z mediów aby sprawę rozdmuchać - jakieś Wasze doświadczenia?

 

TVN Turbo- Turbo kamera np.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavlo.gda

Ja go nie znalazłem -pewnie już go usunęli. Ja jutro napiszę maila do turbo kamery, motoru i autoswiata z prośbą o zbadanie sprawy - macie pomysł gdzie jeszcze można napisać?

Jak wejdziesz na "główną" FB OpelPL to po lewej stronie masz kolumnę zakładkami i jedna z nich to "Posty".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz na "główną" FB OpelPL to po lewej stronie masz kolumnę zakładkami i jedna z nich to "Posty".

to musieli usunąć bo nic nie widzę...edit znalazłem i skomentowałem

Edytowane przez yogi-27

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie grudnia zwróciłem się do niezależnego portalu motoryzacyjnego Autocentrum gdzie opisałem nasz problem i zwróciłem się z prośbą aby oni w naszym imieniu skontaktowali się z Opel. Poniżej odpowiedź jaką otrzymałem:

Dziękuję za wiadomość. Rzeczywiście problem musi być denerwujący. Technicznie rzecz biorąc producent musi usunąć niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z auta. Sądzę, że ten problem powinien być tak zakwalifikowany. Trzeba się tylko przyjrzeć jakie są narzucone ramy czasowe naprawienia takiego problemu. Wydaje mi się, że problem zgłoszony w listopadzie - w grudniu jeszcze nie będzie się kwalifikował do miana afery.
Proszę o informację jak będzie odpowiedź z Opla.
Trzymam kciuki za jak najszybsze rozwiązanie.
Pozdrawiam
Jednym słowem - nie pomogą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam śledzę wątek już od dłuższego czasu postanowiłem się zarejestrować i opisać swój problem. Jestem w posiadaniu Astry J 1.4 TURBO z fabryczną instalacją LPG i z tymi samymi problemami co u Was. Astra odebrana z salonu 8 listopada, przebieg 1700 km. Napisałem do centrali Opla ale taki sam odzew jak u innych czyli mam jechać do serwisu. Jestem umówiony na czwartek zobaczymy co zrobią ale pewnie nic tylko stracony czas. Po prostu "głaskali" nas wszyscy w momencie zakupu samochodu a teraz klienta mają gdzieś. To jest śmieszne. :ANGRY:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomasz111

Witam śledzę wątek już od dłuższego czasu postanowiłem się zarejestrować i opisać swój problem. Jestem w posiadaniu Astry J 1.4 TURBO z fabryczną instalacją LPG i z tymi samymi problemami co u Was. Astra odebrana z salonu 8 listopada, przebieg 1700 km. Napisałem do centrali Opla ale taki sam odzew jak u innych czyli mam jechać do serwisu. Jestem umówiony na czwartek zobaczymy co zrobią ale pewnie nic tylko stracony czas. Po prostu "głaskali" nas wszyscy w momencie zakupu samochodu a teraz klienta mają gdzieś. To jest śmieszne. :ANGRY:

Daj znać co powiedzą mi dziś przy minus 3 nawet recznie gazu nie włączył

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności