Skocz do zawartości

Opel vectra - sprowadzenie z niemiec


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

co powiecie o tej viki

cena dość przystępna,ale brak przebiegu,a taki wóz w Niemczech może mieć nieżle nakulane.Cofnięcie licznika na granicy kosztuje niewiele,więc musisz być pewny co bierzesz.

diesel czy benzyna.

Piszesz,że robisz tylko 25 kkm rocznie,więc może benzyna byłaby lepszym rozwiązaniem dla ciebie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Hmm ta viki to jest ten model przed liftem wiec nadal jakies tam błedy w sobie ma.Ja bym brał ten nowy model w którym napewno poprawiono błedy wieku dziecięcego.Dlatego faktycznie w twoim wypadku kup sobie nową fiki 1.8 16v z dobrym wyposarzeniem....bo w sumie za ta samą kase byś miał dizla ale wersje ubogą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

właśnie chyba suę jednak zdecyduje na tego benzyniaka.

A nawet mam inny pomysł, wiecie jak zrobie??

Wezme nową viki w kredycie 50 na 50 wpłace połowe teraz a drugą połowe na rok czasu zainwestuje w jakiś dobrze zarabiający fundusz i po roku wybiore kase wraz z odsetkami.

Nawet jak zrobie te 10tyz przez ten rok to miom zdaniem też będzie nieźle.

Nie kupował bym jej jeszcze ale moja asterka zaczyna się torszke sypać ;)

12tys km temu wymieniałem olej i wtedy jeszcze było wszystko ok a wczoraj zaglądam do oleju a on na 12tys km spalił mi nieco ponad 0,5l oleju !!!

Jak myślicie, czy to normalne czy ten silnik długo raczej nie pochodzi??

Ile mu jeszcze dajecie czasu bo jeśli pochodzi jeszcze z rok (rocznie robie 25tys km a obecnie mam 202tys zrobione) to moe pojeździć nią jeszcze troche aż się całkiem silnik rozleci a jeśli będzie chodziła jeszcze dłużej to sprzedam ją teraz i kupie viki i właśnie niewiem co robić.

To jest silnik 1.4 ale nie 16V tylko ten słabszy.

Wypowiedźcie się, czy wytrzyma mi ten silnik dłużej niż rok czy raczej nie??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

O kurde ja ja bym chciał zeby mi autko na 12 tys kilometrów paliło 0,5 litra oleju:)) W ksiązkach obsługi jest napisane ze spalanie 0,6 na 1000 kilometrów nie jest niczym złym wiec spokojnie posmiga i jeszcze 100 tys:)A co do twojej przyszłej viki to jak najbardziej jestem za zakupem benzyniaka i dobrego wypasu w kredycie 50 na 50:) Masz nówke auto a przy używanym zawsze jest to ALE i pytanie czemu właściciel sprzedaje auto po raptem roku....bo gdyby było wszystko ok to by się z nim tak szybko nie rozstawał;)) To samo tyczy się np Lagun....te auta mają dwa oblicza...albo trafi sie dobry egzemplarz i bedzie smigać że az miło albo trafisz na taki co wiecej stoi w serwisie niż w twoim garazu i jakimś dziwnym trafem tyczy się to aut francuskich jak peugeot 307 czy citroen c5 !!! A niestety z laguna i 307 mam styczność.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to mówisz że z tym oleje to nic strasznego??

Wiesz, zaniepokoiłem się tym bo olej sprawdzam zawsze i nigdy ale to absolutnie nigdy nie robiłem dolewek między wymianami a teraz zdecydowanie oleju ubyło dlatego się niepokoje.

A jak myślisz, na dzień dzisiejszy wezme za ten samochodzik z 6tys czy raczej nie da rady??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Napisz dokładnie jaki silnik wyposarzenie,rok produkcji , rodzaj nadwozia itp to wtedy Ci powiem :D A tym olejem to się nie przejmuj bo jak na taki przebieg bierze go bardzo mało.Innne auta mają z tym problem od nowego a według serwisu itp tak ma być mówie np o fordach ale z czego co wiem 1.4 16v i 1.6 16v lubią brać olej jak w sumie każda wersja 16-sto zaworowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezme za ten samochodzik z 6tys

Nisko się cenisz,nawet jak nie wiem jaki masz ten woz,to i tak mało.

Nie sugeruj się nigdy cenami jakie oferują komisy i salony w rozliczeniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jest to astra z silnikiem X14NZ typ nadwozia sedan, kolor granatowy. Wyposażenie niema zbyt bogatego tzn: blokada skrzyni biegów "bear lock" alarm, nowiutkie radio CD JVC jeszcze na gwarancji prawie 3 lata, 4 głośniki i hak do przyczepy. Jestem jej pierwszym właścicielem auto w 100% bezwypadkowe co można sprawdzić, nabyłem je u dealera opla abexim w Warszawie pod koniec października 1998r. Przebieg nieco ponad 200tys, w aucie niegdy nie było palone, zawsze garażowane, nie spędziło ani ednej nocy pod chmurką. Samochód niestety posiada gdzie niegdzie takie burhle lakieru (rdza) głównie przy wlewie paliwa i przy uszczelce tylnej szyby ale myśle że to jest normalne. Oczywiście posiadam wszystko co dostałem przy zakupie auta, komplet kluczy wszystke karty car pass, książki obsługi i serwisową, fakture zakupu i wiele wiele innych dokumentów. Jak myślicie wezme 6tys?? Dla mnie jak by te 6 tys dali to będe szczęśliwy bo sądze (niewiem jak myślą inni) że za taki samochó dużo nie nabiore.

 

[ Dodano: Pią Gru 29, 2006 10:20 ]

zapomniałem dodać że samochód posiada jeszcze oczywiście poduszke powietrzną kierowcy i do samochodu dorzucam komplet 2 sezonowych opon zimowych a opony letnie są po jednym sezonie. Wiele częście związanych z eksploatacją pojazdu zostało wymienionych na nowe tzn rozżąd i pasek rozżądu, napinacz paska rozżądu, termostat, oczywiście wszystkie oleje, filtry, kolcki, nowe są również wszystkei 4 cylinderki poniewarz jeden mi stawał i za jednym zamachem powiedziałem i wymienili mi wszystkie na nowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Za 6 tyś astra od pierwszego właściciela z rocznika 1998 to okazja jak dla mnie:)

 

[ Dodano: Pią Gru 29, 2006 17:31 ]

To jest nasz classic czy niemiecka wersja?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jak myślisz, gdybym powiedział 8tys to nie będzie to za dużo?? Wiesz, nie orientuje się w cenach pojazdów i niewiem ile mogę teraz za niego wziąć :D To jak myślisz, za 8tys go sprzedam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności