Skocz do zawartości

Opel vectra - sprowadzenie z niemiec


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam po dłuższej nieobecności.

Panowie, mam ponownie pewien problem.

Otóż jeszcze nie kupiłem tej vectry ponieważ czekałem na wyprzedaże na których można kupić naprawde taniej takie auto.

Miałem do wybory dwa ople vectr, oba z silnikiem 1.9 CDTI 150KM w wersji elegance i obie mają dodatkowe wyposażenie takiej jak: alarm, ksenony, IDS+, piloty parkowania, radi CD z mp3 i 7 głośników graficzny wyświetlacz chromowane progi i klamki zewnętrzne podgrzewane fotele i jeszcze pare rzeczy by się znalazło i to wszystko za jedyne 86tys zł tylko problem zaczyna się przy kolorze a są dwa srebrny i metro (taki ciemno szary) oba metaliki.

Ja zarezerwowałem narazie ten metro ale chciałem się was poradzić który będzie praktyczniejszy a musze to wiedzieć do jutro bo jutro jade podpisywać umowe i musze wybrać kolor i mam dylemat.

Licze na Wasze rady

 

 

 

 

poprawiłem orty/blowal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Hmmm im jaśniejszy tym mniej brud widać.No ale z drugiej strony jest bardzo dużo srebrnych aut i zauważyłem że staje się już tak popularny jak biały wśród służbówek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Metro jest bardzo ladny a z tych srebrnych to dokladnie ktory? Srebrny Star? Silver Lightning? Bo jak ten drugi kolor to Srebrny Star to bierz Metro bez zastanowienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ma do wyboru albo srebrny star albo metro. Ale słyszałem ża na srebrnych na zdeżku strasznie brud znać. wystarczy że jakiś patyk leży na drodze i już czarna rysa na zdeżaku to samo jest z muszkami podobno domyć tego nie można. Więc jaki mi polecacie??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no właśnie taki zarezerwowałem i chciałem się Was poradzić czy dobrze zrobiłem a jutro jadę spisywać umowe i wpłacać zaliczke. Wydaje mi się że dobrze zrobiłem tym bardziej że ten samochód ma w chromie prócz atrapy i tylnej listwy bagażnika, ma jeszcze listwy przy drzwiach i klamki a to chyba musi jakoś ze sobą grać a na srebrnym to nie było by żadnego efektu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

napewno zrobie i wrzuce gdzieś na serwer i podam linki tylko że samochodzik odbiore za jakiś miesiąc bo jutro narazie wpłacam zaliczke gdyż jeszcze nie dostałem pieniędzy ze sprzedaży mieszkania ale czeka mni jeszcze tylko wypis z księgi wieczystej i notariusz a później odrazu po vectre do salonu a przez ten miesiąc pozałatwiam sobie wszystkie sprawy związane z tym samochodem, tzn zarajestruje go, poszukam jakiegoś taniego ubezpieczyciela a jak będe już miał kase to prosto od notariusza do salonu po dobiór swojego nowego nabytku. Jak chcecie to jutro mogę zrobić kilka fot jak będe w salonie podpisywał umowe i go oglądał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności