Skocz do zawartości

problem z zamykaniem dzwi z pilota


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Pomóżcie!!!

od pewnego czasu nie zamyka mi sie zamek centralny z kluczyka recznie się zamyka ale nie sygnalizuje tego kierunkowskazami. nie wiem jaka jest przyczyna. próbowałem zaprogramować nic nie pomogło może coś nie tak robię. pomóżcie proszęę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Jak zamykasz kluczykiem to nigdy nie sygnalizuje tego migaczami.A co do tego ze nie zamyka ci z pilota to moze masz slaba baterie??Mi kiedys tez nie zamykalo z pilota i okazalo sie ze mialem odlutowane zlacze od bateryjki, przylutowalem to i wszystko teraz jest OK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jeśli chodzi o ścisłość to z kluczyka a nie pilota jak kolega pisze napewno sygnalizowało pamietam to dobrze a kluczyk robiłem u wujka elektryka powiedział ze wszystko jest ok...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z tego co pamiętam, to zamykjąc kluczykiem kierunkowskazy jednak nie migają, a robią to zamykając zdalnie. Wiięc jak pisał dudek wymień baterię. A przy okazji świeci ci się dioda w kluczyku (pilocie), bo nie wiem jakie dokładnie masz rozwiazanie.

 

[ Dodano: Czw Gru 28, 2006 20:07 ]

Przed chwilą wstawiłem swoje autko do garażu i jest tak jak wyżej pisałem.

 

[ Dodano: Czw Gru 28, 2006 20:07 ]

Przed chwilą wstawiłem swoje autko do garażu i jest tak jak wyżej pisałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

koledzy mają rację. Zamykając z kluczyka kierunkowskazy nie migają, robią to tylko w przypadku zamykania z pilota. Poczytaj instrukcję obługi samochodu, tam jest to dobrze opisane. Najpewniej siadła Ci bateria. Sprubuj z drugim kluczykiem, chyba, że go nie masz, to nie dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

koledzy drugi kluczyk mam ale jest to samo też nie działa baterie zostały wymienione w obu kluczykach mam diodę. może macie rację z tym zamykaniem kluczykiem może nie mrugają. może macie jakieś inne sugestie słyszałem o jakimś zaprogramowaniu centralki ale nie wiem jak.. pomóżcie!;)!!!!!!1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Programowanie z tego co pamietam polega na wykonaniu następujacych czynności:

1 - otworzyć auto;

2 - włorzyć kluczyk do stacyjki i przekręcić do zapalenia się kontrolek;

3 - nacisną i przytrzymać przycisk zamykania drzwi na pilocie i odczekać aż sterownik zarygluje drzwi a nastepnie otworzy.

Potych czynnościach powinno być wszystko zaprogramowane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, bezpiecznik raczej nie, bo jednak zamykanie kluczykiem działa.

 

Może tak.Co prawda mam alarm z centralnym, ale moze zadziała u ciebie mój sposób.

Otóż mój pilot czasem też nie chce działać, szczególnie, jak upadnie, a czasem ma takie odbicia.Ja robię tak.Naciskam przycisk w pilocie i trzymam wciśnięty tak z 10s.Puszczam i już działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności