Skocz do zawartości

problem z zamykaniem dzwi z pilota


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

to dzięki kolego napewno sprobuje jak zadziała napewno odpiszę ale dopiero poNowym Roku ponieważ auto pożyczyłem bratu. to Życzę ci Wszystkiego dobrego w Nowym Roku...

 

[ Dodano: Pon Sty 01, 2007 15:22 ]

koledzy sukces bo wielkich trudach się udało. Problem tkwił nie w pilocie lecz w bateriach a mianowicie baterie były zakupione nowe w sklepie ale co sie okazało były rozładowane po zakupie nowych. kupiłem inne i pomogło także wieżyć tu producentom.. Dziękuje wszystkim którzy pomogli mi.. Jeszcze raz wszystkiego dobrego w NOWYM ROKU....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Witam,

mam podobny problem jak w temacie,

otóż w mojej Astrze II kombi nie działa zamykanie zdalne,

piloty mają dobre baterie i bez najmniejszego problemu otwierają samochód z daleka, ale już nie zamkną z odległości i jestem zmuszony zamykać przekręcając kluczykiem w drzwiach kierowcy i wtedy zamyka się cały samochód.

 

Jedyne czego nie robi to zamykanie zdalne.

 

Czy to może być przyczyna niesprawnej centralki sterującej czy coś innego?:twisted:???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Rzecz w tym że kodowanie kluczyka nie pomaga.

 

Na pilocie mryga dioda podczas przyciskania zamykania, ale nie ma reakcji ze strony samochodu.

 

A otwieranie działa z pilota.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

rozłoz pilota i zobacz czy wszystko styka. ja mialem taki problem ze sie niby otwieral a czasem nie. otworzylem wcisnalem kawal kartki zlozonej by lepiej bateria dochodzila do plytki w kluczyku i zadzialalo - smiga jak nowka- zero problemow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja miałem podobny problem w Zafirze, czyli: pilot w kluczyku przestał działać. Pojechałem do fachmana od immobilaizerów, poznanego wcześniej, gdy potrzebowałem zaświadczenia o sprawności immobilizera do znizki w AC. Za 20zł sprawdził najpierw baterie (były OK), potem pobawił się lutownicą przy sterowniku, na końcu przeprogramował kluczyk i jest cacy. Ale fachman twierdzi, że ten typ kluczyków często nawala i trzeba uważać z nimi na wstrząsy, gniecenie itd. Więc obchodzę się z nimi delikatnie i nie rzucam ich przez okno synowi. I jest OK :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

mam podobny problem... centralka z zamka zamyka pieknie i kierunki faktycznie nie mrugaja.. ale co ciekawe: pilot nie chce otwierać mi drzwi i zamykac tez nie chce, a jezeli juz sie czasem uda to tylko zamknac.. bateria jest wymieniona.. ma ktos jakas recepte na to zeby pilot dzialal? synchronizacje tez robilem i lipa..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja żeby nie zakładać osobnego tematu mam takie pytanie - gdzie najlepiej "celować" kluczykiem podczas zamykania/otwierania?

bo otwiera bez problemu jednak z zamykaniem mam czasem problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności