Skocz do zawartości

problem z zamykaniem dzwi z pilota


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

nigdzie nie trzeba celowac bo kluczyk jest radiowy a nie jak np. w renautach na podczerwień. Rozbierz kluczyk i mozesz wszytkie luty delikatnie poprawic, ewentualnie przyciski wymienic i powinno dzialac. Ja ostanio u ojca w citroenie robilem tak kluczyk. Wczesnej dzialal ale nie zawsze i przewaznie bylo tak ze dzialal 3-4 razy jak soie bawilem a pozniej jakby slabl sygnal i przestawal dzialac. Po tej operacji dziala tak ze w domu przyciskam a w garazu sie odzywa ze dziala. CZ oczewiscie fabryczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Qrna ja mam podobny problem jak Wy TYlko ze u mnie to wyglada w nastepujacy sposob: autko sie raz zamyka raz nie. tylko ze jak sie neichce zamknac to ta kontrolka na kluczyku jakby słabiej swieci:/ale wystarczy odejsc na wieksza odległosc i czasem sie zamknie bo to głownie probelmy z zamykaniem a przy takim programowaniu jak mowiliscie u mnie sie nic nie rygluje zero reakcji ze strony aukta co to moze byc pomocy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak byś miał jakiś zimny lut ,popraw lutownica jak radzi wesol, a on jest mistrzem w tej dziedzinie,dzla pewności zapytam (bo pisałeś o kontrolce w kluczyku) masz to w kluczyku czy oddzielny pilot,ja w swojej viki miałem oddzielnego pilota i programowanie wyglądało nastepująco, na włączonym zapłonie czerwona kontrolka po naciśnięci przycisku musiała mrugnąć 4 razy a następnie wciskałem drugi przycisk,zielona kontrolka mrugnęła raz i drzwi dopiero się zamykały

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kontrolke mam w kluczyku i dwa guzikczki i nic nie pomaga:/ czasem jest idealanie a czasem ma właśnie takie humory:/ a czy idzie bo rozebraniu klucyka poznac ze którys lut jest słaby?bo z tym kodowaniem to nawet jak jest dobrze to u mnie to nie działa ma ktos pomysl dlaczego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Anonymous

mi tez nie dzialal pilot , wzialem lutownice przelutowałem na plytce wszystkie zlacza w pilocie i dziala jak nwoka sztuka, problem czesto tkwi w tzw. zimnych lutach .

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Podepne sie pod temat.

 

Mam Astre G X17D z 99' wersja Comfort (sciagniety z Francji). Mam pilota w kluczyku, jak nadusze ktorys z klawiszy, to swieci mi sie na pilocie lampka. Zamki oczywiscie ani rusz. Calkiem mozliwe, ze to lutowanie, jak piszecie. Ale zanim zaczne grzebac, chcialbym sie upewnic, ze to auto w tej wersji ma otwieranie/zamykanie drzwi z pilota ?

 

Z tego co sprawdzilem, to tak, ale wole sie upewnic.

 

Kiss

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Witam mam taki problem że nie moge zakodować pilota do centralnego zamka próbowałem już wszytkich metod o których tu przeczytałem odnośnie kodowania pilota i nic żadnej reakcji z kluczyka zamykam i otwieram normalnie a z pilota niestety nie co robić prosze o pomoc...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do obu kolegow. Poprawic luty w kluczyku, sprawdzic bateryjke czy trzyma napiecie pod odpowiednim obciazeniem (jesli nie potraficie to wymienic na nową). Aktywowac kluczyk wg procedury czyli: wsadzic w stacyjke przekrecic az sie zapala kontrolki i wcisnac dowolny przycisk w pilocie kluczyka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Programowanie z tego co pamietam polega na wykonaniu następujacych czynności:

1 - otworzyć auto;

2 - włorzyć kluczyk do stacyjki i przekręcić do zapalenia się kontrolek;

3 - nacisną i przytrzymać przycisk zamykania drzwi na pilocie i odczekać aż sterownik zarygluje drzwi a nastepnie otworzy.

Potych czynnościach powinno być wszystko zaprogramowane.

Ja bazujac na tej instrukcji zrobilem tak:

1. wsiadlem do auta, wlaczylem zaplon i wcisnalem przycick na kluczyku "zamykanie"

2. drzwi od razu sie zakmnely i otworzyly

3. wyjalem kluczyk wysiadlem z auta i... nic, nie dziala.

4. no to znowy, kluczyk, zaplon i przycick

5. tym razem drzwi nie daly juz zadnej reakcji, wiec trzymam wcisniety przycisk "zamykanie" przez jakies 30 sekund az dioda migajaca zgasla

6. wyjalem kluczyk i ... dziala:) :):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hej ja rowniez mam problem z zamykaniem drzwi z pilota.gdy wciskam guzik to alarm sie uzbraja ale drzwi najpierw sie zamykaja a po sekundzie znów otwieraja.mam dwa piloty na obu jest to samo.czyscilem styki w sterowniku przy progu u pasazera i wciaz jest to samopomocy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności