Skocz do zawartości

Jaki olej wybrać?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
jestem leniwy, poprzedniego oleju nie bral wcale i nie bylo potrzeby kontrolowac ale co racja to racja teraz bede tam zagladal znacznie czesciej...

 

Ja też jestem leniwy, a do tego urodzony w niedzielę :D:P:D ale po przesiadce na corsę nauczyłem się często zagladać do oleju. Poprzednio miałem kadetta z silnikiem C18NZ i ten wogóle nie brał oleju, jeździłem od wymiany do wymiany cały czas na syntetyku mobila mimo 250 tys km przebiegu. No a corsa jednak lubi olej, zresztą nie tylko corsa bo mój ojciec ma astrę tez z silnikiem X14XE i też mu trochę bieże oleju, ale jeszcze wszytko w granicach przewidzianych przez producenta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zalej mobilem Nr1 ale jak juz silnik byl wczesnij zalany czyms innym to bezpieczniej dla niego bedzie zalac tym samym:)

 

Ogólnie mobil nr 1 jest najlepszym moim zdaniem i zdaniem wielu fachowców w mojej okolicy..:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

Tez mam w tej chwili zalany BP Visco 3000 ,ale z tego co wiem to jest półsyntetyk.

Czy lepszey będzie przy następnej wymianie Mobil S 10W/40?.Widze że najlepiej to Valvoline.

A co polecacie do skrzyniu automat.?

Czy też może jakiegoś Mobila, czy może skusić się na Valvoline MaxLife ATF tu kosz około 200 zeta. Oczywiście przy samodzielnej wymianie. :wesoly:

No lepiej nie oszczędzać ,ale wiadomo każdy ma różna zasoby portfela w danej chwili.

Czy lepiej uzbierać i jednak Valvoline?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ja leje orginalny GM półsyntetyk 10W40 bodajrze cena za banke 5 litrowa to 65zł a ten olej to ponoc Mobil1 pod szyldem GM
ten olej to shit, tyle ode mnie na temat tego oleju :wesoly: gdyby byl dobry to by nie powstal ten temat :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

....co do oleju Visco 3000 bardzo dobry olej w meganie zrobiłem już 7 wymiane i jaki wlewam taki wylewam brać bierze minimalnie moze ze 3 setki na 10 tys km bo co tyle wymieniam... opelki jeżdzą na mobil 1 i jestem zadowolony corsa w 6 tyś km wzieła minimlane ilości, najprawdopodobniej nie bede dolwewał do wymiany... :wesoly:, a tak pozatym to pomim zdaniem pół syntetyk powinno sie lać powyzej 100 tyś.. :?:

 

..tak wiec mobil 1 ostatnio była promocja 4 litry plus litr gratis a cena filtra w oplu w aso to 15 zł.. :!: a wszytsko zajmuje w garazniu nie dłuzej niż 30 min... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności