Skocz do zawartości

Jaki olej wybrać?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

jasne ze tak jest !!! ale mysle ze marki tesco to akurat nie dotyczy.. dla porownania plyn carrefour wypadl bledziutko..

 

tak samo nie wierze ze sfingowany zostal test zarowek w ktorym wygraly osramki, a tungsram wyprzedzily philipsy bluevision :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

ad 1 - Ten sam co dotychczas. Definitywnie jeszcze nie czas na zmianę oleju.

Wiec po jaka cholere w ksiazcze serwisowej jest przy 30kkm przeglad z wymiana ioleju silnikowego??!!

Hm moze Obywatel sie z deczko mylisz i trza ten olej wymienic?

Mam O. Meriva z 2004 roku przebieg 31.500 km.

 

Wczoraj wlasnie stweirdzilem ze poszedl mi przedni amorek w lewej stronie...wywal;ilo caly olej.....Doradzcie mi prosze jaki amorek i ewnetualnie gdzie stosunkowo tania do jakosci moge taki nabyc....

Patrzylem w OPEL SHOP jednak nie wiem czy u nioch warto? Doradzcie mia jakis sprawdzony i kompetentny sklep.....

Serdecznie dziekuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli autko ma powyżej 100 tys a nie jeździł wcześniuej na syntetyku to odradzam . stanowczo NIE :wesoly: lepiej semisyntetyk ze wzgledu że bedzie brał olej wiecej niż zawsze !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec po jaka cholere w ksiazcze serwisowej jest przy 30kkm przeglad z wymiana ioleju silnikowego??!!

Hm moze Obywatel sie z deczko mylisz i trza ten olej wymienic?

greg30, chyba trochę się nie rozumiemy - oczywiście, że olej trzeba wymienić na nowy, ale o identycznym oznaczeniu i właściwościach. Mówiąc, że nie czas na zmianę oleju, miałem na myśli, że nie czas na zmianę rodzaju oleju. A świeżutki jak najbardziej trzeba zalać - książka nie kłamie :wesoly:

Wczoraj wlasnie stweirdzilem ze poszedl mi przedni amorek w lewej stronie...wywal;ilo caly olej.....Doradzcie mi prosze jaki amorek i ewnetualnie gdzie stosunkowo tania do jakosci moge taki nabyc....

Amortyzatory niestety trzeba wymieniać parami. Polecam oryginały GM a jeśli chcesz sobie pofantazjować, to Sachs, Monroe, Bilstein B4, Kayaba. Polecam sklep www.opel-madry.pl

 

jozerak, czytaj ze zrozumieniem, choćby o jeden post wyżej niż Twój !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatel, popieram cię w sprawie niedokładnego czytania postów.Nie raz tego doświadczyłem,że ktoś czyta od konca,a potem blużni,że piszemy bzdury. :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hmmm.....autko ma sprowadzone z Niemiec...a tam pewnie na poczatku mial wlany syntetic...takze chyba zaleje 5W40....i tyle..... :wesoly:

Dzieki za odpowiedzi...a swoja droga czytam i analizuje tylko czasami ten ktory wymaga zrozumienia swoich posotw niezbyt jasno sie wyraza,,,,i bazuje na tym ze odbiorca zrozumie jego "polslowka" !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoja droga czytam i analizuje tylko czasami ten ktory wymaga zrozumienia swoich posotw niezbyt jasno sie wyraza,,,,i bazuje na tym ze odbiorca zrozumie jego "polslowka"

Ta uwaga o czytaniu ze zrozumieniem nie była do Ciebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Zalozylem 2 szt. MONROE za 600 PLN /2szt. z wymiana. Cena chyba atrakcyjna.

Mam nadzieje ze teraz sobie pochodza :?:

Olej w stacji Autoserv Shell 126 PLN (z wymiana i filtrem). 33 pln/litr 5W40 Shell Ultra.

Chyba tez korzystnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności