Skocz do zawartości

Jak wypalić filtr czastek


Gość oplacz

Rekomendowane odpowiedzi

Po wypaleniu jeszcze trzeba zrobic rundke na trasie tak ze 30 km minimum.

bo wypalenie techem dopala tylko do stanu umozliwiajacego zalaczenie sie zwyklego wypalania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

podjedz do nas na Struga do opla. Samo sprawdzenie czy to DPF i w ilu % jest zapelniony nie jest drogie.m Cos mi swita ze chyba 150 zl.

samo sprawdzenie 150 zł ? i to nie jest drogie ? :beer: OP_COM z przesyłką do polski kosztował mnie 98 zł ..

taka usługa jak sprawdzenie błędów czy nasycenie DPF jest darmowa za nasza zachodnią granicą , nikt nie kasuje za najprostszą usługę , czyli podłączenie samochodu do kompa .

Lecz mieszkamy w POLANDZIE ..

dlatego OP_COM to była pierwsza rzecz jaką kupiłem do swojej ASTRY .

sprawdzenie nasycenia nie wymaga Dyplomu Inżyniera , to moze zrobic dziecko , kwestia podłaczenia wtyczki. właczenia programu i wybrania opcji

""NASYCENIE FILTRA DPF"" czas potrzebny by wykonać tą czynność .. może minuta , może dwie .. 150 zł ... Żenujące

Ciekawe ile kosztuje samo wypalanie .. to jest następna funkcja .

""REGENERACJA DPF""

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale chyba wiesz ze przyczyn moze byc jeszcze troszke poza zapchanym dpfem. Mam nadziej ze wiesz ze moze moze byc winny czujnik cisnienia za dpfem czy sonda lambda. Mam nadzieje ze masz ewntualnie druga na podmianke czy szukanie innej przyczyny. Nie ma problemu mozesz odrazu przyjechac do aso i powiedziec zeby wypalili DPFa bez sprawdzania i nikt nie bedzie mial za zle ze cos tam dolega innego- nie chesz to tego ni ebeda robic a zrobia tylko to co bedzie na zleceniu. Wypalenie chyba cos kolo 200 zl. Wypalenie DPFa w zasadzie jest wypaleniem prawie do konca a przejechanie dodatkowo tych 30 km jest po to by opróżnić uklad wydechowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypalenie DPFa w zasadzie jest wypaleniem prawie do konca a przejechanie dodatkowo tych 30 km jest po to by opróżnić uklad wydechowy.

nie chce sie klocic

ale co aso to inna interpretacja... :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej popieram Orbita, w tych autach posiadanie Opcoma to niestety konieczność ;)

Choćby dla samego sprawdzenia jak zapchany jest filtr, albo co oznacza jakaś kontrolka, która może się zaświecić (auto z kluczykiem, czy check engine). Pewnie gdybym mial OpComa to uniknalbym kilku wydatków.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Andzia4000

a nie miga Wam kontrolka od świec nieco wcześniej, bo mi tak już dwa razy się zdarzyło i rzuciła się w te pędy i na naszą 3 i do Stuga i z powrotem trochę poszarpało i asterka jak ta lala idzie jak burza :blink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności