Skocz do zawartości

Tarcze i klocki do Merivy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Hejka. Szykuję się do wymiany tarcz i klocków. W sklepach internetowych dla mojej mery mogę znaleźć tarcze o różnych średnicach. Ma to znaczenie jaką kupię? Skończy się tym że i tak zmierzę sobie jakie mam obecnie, ale chciałem się dopytać?

Co sadzicie o tarczach i klockach RIDEX? Są one w przystępnej cenie na autodoc.pl. 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, losiumen napisał:

Ma to znaczenie jaką kupię? Skończy się tym że i tak zmierzę sobie jakie mam obecnie, ale chciałem się dopytać?

No i od tego bym zaczęła.

30 minut temu, losiumen napisał:

Co sadzicie o tarczach i klockach RIDEX?

Nie miałam styczności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z google:

"

Co to za firma ridex?
 
Firma RIDEX Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2000 r. jest polskim producentem mieszanek przyprawowych i preparatów funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego. Od początku powstania stawialiśmy głównie na współpracę z zakładami mięsnymi systematycznie poszerzając swoją ofertę."
 
Czytając opinie na autodoc, to lepszych na świece nie ma.
Jak czytam debila, któremu zimmermany nie pasują, a ridex tak to już mam opinię o tym serwisie.
 
Zimmermann sport coat nacinane plus ferrodo DS perfomance 2500 to najlepszy zestaw hamulcowy w przystępnej cenie.
To hamuje z 200 kilkanaście razy pod rząd i nie gotuje płynu.
Im cieplej - tym lepiej hamuje.
Ale cóż - kup ridex.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, co piszę, bo taki zestaw miałem w wozidle, które robiło 100 w 6s i 200 w 13s.

Auto było 1994 rok :)

 

I miało hamulce tylko 256x24 przód, tył zwykłe bębny - seria z katalogu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, losiumen napisał:

autodoc.pl

Pierwsze widzę żeby tam coś w przystępnej cenie można było kupić . Ile taki zestaw ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2024 o 21:23, losiumen napisał:

Hejka. Szykuję się do wymiany tarcz i klocków. W sklepach internetowych dla mojej mery mogę znaleźć tarcze o różnych średnicach. Ma to znaczenie jaką kupię? Skończy się tym że i tak zmierzę sobie jakie mam obecnie, ale chciałem się dopytać?

Co sadzicie o tarczach i klockach RIDEX? Są one w przystępnej cenie na autodoc.pl. 

Pozdrawiam 

Wracając do tematu to masz VIn masz 7zap to ci prawie sam poszuka

https://opel.7zap.com/pl/car/x03/?vin=

do linku wklejasz swój VIN i jedziesz z tematem.

 

Można też mierzyć ale po co ? No chyba że auto kombinowane. POszukasz na alledrogo po numerze cześci i sobie porównasz, autodoc to tylko film obejrzeć i tyle.

 

Do siebie zakładałem klocki od meyle wersje premium bo niby mniej się sypią.

 

Na przodzie od roku prawie dokładnie

Zimmermann 430.1490.20 - teraz tańsze ale wtedy droższe - a kupiłem dlatego żebyły tańsze bo niby opakowanie zniszczone.

Na tył to nawet nie wiem co mam - podejrzewam bo nie mierzyłęm że ich żywot się zbliża ku końcowi ;p

 

 

edit

meyle ma też niezły katalog

https://www.meyle.com/pl/meyle-centrum-serwisowe/katalog-online/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności