Skocz do zawartości

opel astra 3 1.9 cdti 150 km


Gość MMMMariuszzzzz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Andzia4000

zwał jak zwał, tak co by łatwiej było :blink: . Można też w serwisie zmienic język koszt ok. 150 zł, ale po 2006 r, a 2006 r nie w każdej się da :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MMMMariuszzzzz

Naciskasz przycisk "SETTINGS" i na monitorze po prawej stronie pojawi się napis na samej górze "Uhr, Datum" wchodzisz w tą funkcję i tam sobie ustawiasz datę i godzinę. :(

dzięki :( właśnie po tej podpowiedzi zaoszczędziłem około 150 zł , ustawiłem sobie godzinkę i jeszcze sam przestawiłem menu na język polski :)

mam jeszcze jedno pytanie odnośnie akumulatora jaki powinien być w astrze 1.9 CDTI 150 KM bo u mnie jest 12V . 60Ah . 370A a w sklepie powiedzieli mi że zgodnie z ich katalogiem powinien być 64 Ah lub o ile pamiętam 72 Ah

 

scaliłem posty,reg.O24 &5.4./zbyszek670

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

mam jeszcze jedno pytanie odnośnie akumulatora jaki powinien być w astrze 1.9 CDTI 150 KM bo u mnie jest 12V . 60Ah . 370A a w sklepie powiedzieli mi że zgodnie z ich katalogiem powinien być 64 Ah lub o ile pamiętam 72 Ah

 

Daj numer VIN do tego tematu a dowiesz się jaki powinien być aku w Twoim samochodzie:

http://forum.opel24.com/rozkoduje-mi-ktos-vina-vt36819,1692.htm#463832

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy montaż w Astrze H z silnikiem Z19DTH idzie akumulator Varta 70Ah 680A ja proponuję akumulator Centra Plus 74Ah o prądzie rozruchowym 680A

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MMMMariuszzzzz

Kupiłem Centre Future 77 Ah 760A , 2 lata assistance w razie problemów z odpaleniem nic nie robić tylko zadzwonić i muszą autko sami przyjechać odpalić , a na akumulator 3 lata gwarancji. Jak to działa , czas pokaże :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MMMMariuszzzzz

Możecie mi podać link lub trochę informacji na temat filtra cząstek stałych DPF , w którym miejscu się znajduje i czy jestem w stanie sam go czyścić :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Możecie mi podać link lub trochę informacji na temat filtra cząstek stałych DPF , w którym miejscu się znajduje i czy jestem w stanie sam go czyścić

Na temat DPF-a jest pełni info na forum.

a tutaj masz zdjęcie tego filtra( link przykładowy):

http://moto.allegro.pl/katalizator-filtr-fap-opel-astra-h-zafira-1-9-cdti-i1351107042.html

a co do czyszczenia to sam tego nie zrobisz chyba że masz techa i pokasujesz sobie błędy jakie wyjdą po wyciągnięciu DPF-a :) trzeba co jakiś czas robić trasy i go dobrze przypiłować aby silnik zainicjował wypalanie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MMMMariuszzzzz

Od czego jest kontrolka o kolorze żółtym ( samochodzik i na nim klucz w pionie ) , zapala się podczas włączenia zapłonu i po odpaleniu silnika gaśnie a czasami po około 3 minutach. Czy to jest jakaś awaria :) lub autko domaga się przeglądu i wykasowania na kompie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności