Skocz do zawartości

Montaż świateł dziennych LED


Rekomendowane odpowiedzi

kasa1979, kupiłeś te : http://moto.allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-dzienne-automat-wbudow-i1659741677.html ?

jesli tak to jak świeca ?

Może wrzuć jakąś fotkę ! !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć jakąś fotkę ! !

 

Tak - przydałoby się zobaczyć efekt ...

 

kuchar, nie cytuj za każdym razem poprzedniego postu - nie ma potrzeby...

Korzystaj z cytowania selektywnego ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kupilem te swiatla z linku co dalem,jak sprawdzalem na aku to rewelacyjnie swiecily,moze jak dzisiaj podlacze to dam zdjecie,ale jak mi sie uda podlaczyc samemu,nie bardzo znam sie na elektryce,ale moze jakos mi sie uda podlaczyc tak jak mi kuchar napisal,chyba ze ktos wie jeszcze jak w inny sposob prostszy podlaczyc?

 

Witam ponownie,dzisiaj podlaczylem swiatla dzienne wedlug zalecen kuchara,poprowadzilem kable plastikowym peszlem tak jak sa inne orginalne przy silniku,kable od swiatel dziennych idealnie wlutowane do innych kabli i zaizolowane,po przekreceniu stacyjki swieca a po wlaczeniu swiatel pozycyjnych i mijania swiatla gasna.Zamieszczam zdjecie ale nie jest dobrej jakosci poniewaz jest robione telefonem.Według mnie bardzo ladnie swieca,kolega ma zalozone w swoim aucie dzienne philipsa za ponad 300zl i w porownaniu z moimi nie ma zadnej roznicy,wiec smialo moge je polecic jak ktos jest na kupnie.

post-9965-0-67052100-1309033552_thumb.jpg

Edytowane przez silvo44
zrobiłem porządek ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wiecie moze jak jest na przegladach[badaniach technicznych pojazdu]z tymi swiatlami dziennymi,odlegolsci mam wszystkie wedlug normy,homologacja wybita na kloszu,chyba nie powinni sie doczepic?Tak z ciekawosci pytam,przeglad dopiero mam w listopadzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wypuścić całe nowe lampy już z LEDami w kloszach, bo w wersji po lifcie jest problem, by zalożyć światełka, po prostu w kratce nie ma tyle miejsca by bylo te wymagane 60cm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a wiec tak,diody podczas rozruchu dlikatnie przygasaja,rozmawialem z elektrykiem i to ich nie powinno uszkodzic,a co do Meriv po lifcie co maja mniejszy gril w przednim zderzaku,to gdzies czytalem,ze jezeli w zderzaku jest maly gril i odleglosci nie bedzie miedzy swiatlami dziennymi 60cm to prawidlowa odleglosc w mniejszym grilu powinna wynosic 45cm,ale doklanie nie jestem pewien,gdzies to czytalem na internecie o swiatlach dziennych.Ale ci co maja zdezaki po lifcie czyli z mniejszym grilem to moga zalozyc krotsze swiatla dzienne np.nie 8 diod a 5 diod i odleglosci beda utrzymane.Widzialem juz jak u mnie na miescie jezdzi Meriva po lifcie z swiatlami dziennymi co maja 4 diody i pomiedzy nimi bedzie odleglosci 60cm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gardi1

Bialy kabel podlaczylem pod kabel z postojowki,nie pamietam jaki to byl kolor,ale wyjmij kostke i zobacz w pinach miernikiem kiedy jest napiecie po wlaczeniu swiatel pozycyjnych i mijania.Czerwony kabel podpialem sie do kostki co jest pod podszybiem,jest to[chyba] czarny kabel po stacyjce z wycieraczek,trzeba wymontowac wyceraczki i podszybie,wtedy jest dosc miejsca na lutowanie i izolowanie kabli,jak juz zrobisz probe z podlaczeniem to przed lutowaniem i izolacja przy kostce przy lampie trzeba wymontowac aku,zeby bylo miejsce,no chyba ze sie wepniesz do drugiej lampy,a czarny to do minusa z aku.A jakie kupiles swiatla dzienne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności