Skocz do zawartości

Montaż świateł dziennych LED


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem czy zimą takie załaczone diody moga dodatkowo obciążać akumulator podczas rozruchu, choc podobno biorą znikomą ilość energii. Co o tym myślicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość silvo44

Co o tym myślicie?

 

Zamiast wymyślać - poczytaj dokładnie, że światła te zapalają się po uruchomieniu silnika ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Witam ponownie,dzisiaj podlaczylem swiatla dzienne wedlug zalecen kuchara,poprowadzilem kable plastikowym peszlem tak jak sa inne orginalne przy silniku,kable od swiatel dziennych idealnie wlutowane do innych kabli i zaizolowane,po przekreceniu stacyjki swieca a po wlaczeniu swiatel pozycyjnych i mijania swiatla gasna.Zamieszczam zdjecie ale nie jest dobrej jakosci poniewaz jest robione telefonem.Według mnie bardzo ladnie swieca,kolega ma zalozone w swoim aucie dzienne philipsa za ponad 300zl i w porownaniu z moimi nie ma zadnej roznicy,wiec smialo moge je polecic jak ktos jest na kupnie.

 

Ja zainstalowalem u siebie swiatla pietro wyzej. Jednak nie polecam tego sposobu. Jak kolega zrobil jest latwiej.

Ciekaw jestem jak bedzie z wytrzymaloscia swiatel. Poprzedni model mial problemy z wilgocia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasa1979

Ja zainstalowalem u siebie swiatla pietro wyzej. Jednak nie polecam tego sposobu. Jak kolega zrobil jest latwiej.

Ciekaw jestem jak bedzie z wytrzymaloscia swiatel. Poprzedni model mial problemy z wilgocia.

 

Jarek to przyznaj sie nam w jaki sposob ty masz zainstalowane swiatla dzienne?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek to przyznaj sie nam w jaki sposob ty masz zainstalowane swiatla dzienne?

 

Podobnie jak kolega kasa1979 tylko kratke wyzej. Musze strzelic fotke.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

jestem po montażu światełek - muszę powiedzieć, że rady kolegi kasa1979, pomogły łatwo i szybko wykonać ćwiczenia.

 

Aczkolwiek mam mieszane uczucia, z jednej strony światła maja wybite oznaczenia homologacyjne, a z drugiej świeca tak sobie i przy słonecznym dniu są niewidoczne, dodatkowo powyżej 130 km/h słychać gwizd :( zamontowałem na pierwszej kratce od góry

Chyba zainwestuje w lepszejsze światełka

 

PS. uważajcie na swoje szkła lustra w lusterkach zewnętrznych - dziś jedno zgubiłem - rozkleiło się badziewie :(

post-2143-0-61662800-1310934430_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasa1979

Aczkolwiek mam mieszane uczucia, z jednej strony światła maja wybite oznaczenia homologacyjne, a z drugiej świeca tak sobie i przy słonecznym dniu są niewidoczne, dodatkowo powyżej 130 km/h słychać gwizd :( zamontowałem na pierwszej kratce od góry

Chyba zainwestuje w lepszejsze światełka

 

PS. uważajcie na swoje szkła lustra w lusterkach zewnętrznych - dziś jedno zgubiłem - rozkleiło się badziewie :(

 

 

Gardi1 a powiedz mi czy kupiles takie same swiatla dzienne jak ja? bo ja na moje zlego slowa nie powiem,sa wioczne w sloncu i pod slonce.Gwizdu zadnego nie slychac a co do lusterka to jakies 2 miesiace temu tez mi sie odkleilo i odlecialo ale je znalazlem w ogrodzie,u mnie juz klej nie trzymal,byl wygrzany od slonca.Nakleilem nowa tasme i wklilem z powrotem .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o te:

http://moto.allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-dzienne-automat-wbudow-i1693176317.html

 

to chyba te same co Ty montowałeś.

Jeszcze korci, mnie by przemierzyć jakie napięcie dochodzi do lamp ale to się wiąze z uszkodzeniem izolacji..może znajde troche czasu w ciągu tygodnia.

Gwizdem się nie przejmuje narazie, ze względu na to iż w tym kraju prawie nie da się jezdzić wiecej niż 130, ale na to juz tez mam pomysł - prawdopodobnie będe musiał usztywnic okablowania

 

Lustro dziś kupiłem (18 zł) - muszę teraz zamontować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności