Skocz do zawartości

Montaż świateł dziennych LED


Rekomendowane odpowiedzi

a tak wygladaja zapalone. Philipsy.

Jakby ktos mial na sprzedaz lewego hokeja pod zderzak to kupie :-)

post-7478-0-29689100-1311243584_thumb.jpg

post-7478-0-01466300-1311243590_thumb.jpg

Edytowane przez jarek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tez bardzo fajne.

 

otóż nie...

dziś podczas mycia autka, okazało się, że prawa zaparowała...

 

poszukuje innych

 

dziś na żywo ogladałem takie:

http://moto.allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-rl-40-led-22cm-automat-i1728830201.html

świecą nieporównywalnie lepiej, ale są za długie - wymiar pomiędzy lampkami bedzie poniżej 600mm, max wymiar lampy to 18 cm

Edytowane przez gardi1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę tu nic nielegalnego, świecą oryginalne lampy.

Zastanawiają mnie 2 rzeczy, czy takie zasilanie żarówek od długich nie zmniejsza ich żywtności i co gdy chciałbym mignąć długimi, czy nie ma jakiś opóźnień itp itd.

Ogólnie podoba mi się to, choć LEDy i tak chyba lepsze bo mają dużo mniejszy pobór prądu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę tu nic nielegalnego, świecą oryginalne lampy.

Zastanawiają mnie 2 rzeczy, czy takie zasilanie żarówek od długich nie zmniejsza ich żywtności i co gdy chciałbym mignąć długimi, czy nie ma jakiś opóźnień itp itd.

Ogólnie podoba mi się to, choć LEDy i tak chyba lepsze bo mają dużo mniejszy pobór prądu.

 

Oczywiscie ze sa nielegalne. Zmieniaja one wlasciwosci swiatel mijania, ktore maja homologacje.

W razie wypadku jesli znajda taki wynalazek to bedziesz mial klopoty.

Do tego ich zakup nie ma sensu. Za ta cene kupisz jakies tansze LEDy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż nie...

dziś podczas mycia autka, okazało się, że prawa zaparowała...

 

poszukuje innych

 

dziś na żywo ogladałem takie:

http://moto.allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-rl-40-led-22cm-automat-i1728830201.html

świecą nieporównywalnie lepiej, ale są za długie - wymiar pomiędzy lampkami bedzie poniżej 600mm, max wymiar lampy to 18 cm

 

u mnie test zdany. Dwa mycia, deszcze i calkowite zalanie w ogromnej kaluzy - swieca bez problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie test zdany. Dwa mycia, deszcze i calkowite zalanie w ogromnej kaluzy - swieca bez problemu.

 

kolego nie porównywaj philipsów z moimi badziewnymi :) chyba tez sie skusze na philipsy....

 

zadałem pytanie sprzedającemu ten moduł do oświetlenia z wykorzystaniem drogowych...

 

o to co dostałem jako odpowiedz .... szkoda słów..

 

 

Szanowny Panie od przeszło 20 lat w europie i na świecie to rozwiązanie jest znane, tam gdzie dużo wcześniej wszedł przepis obowiązku jazdy na światłach, urządzenie kupują osoby świadome w temacie, wiedzę na ten temat proszę zdobyć samemu bez urazy, bowiem uświadamiając dodatkowo ludzi w temacie musiałbym nic nie robić tylko siedzieć i pisać. Jak nie może PAn znaleźć informacji to proszę zadzwonić do Audi albo Volkswagena oni wypuszczają auta fabrycznie z takim rozwiązaniem .

Pozdrawiam

Michał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie porównywaj philipsów z moimi badziewnymi :) chyba tez sie skusze na philipsy....

 

zadałem pytanie sprzedającemu ten moduł do oświetlenia z wykorzystaniem drogowych...

 

o to co dostałem jako odpowiedz .... szkoda słów..

 

 

Szanowny Panie od przeszło 20 lat w europie i na świecie to rozwiązanie jest znane, tam gdzie dużo wcześniej wszedł przepis obowiązku jazdy na światłach, urządzenie kupują osoby świadome w temacie, wiedzę na ten temat proszę zdobyć samemu bez urazy, bowiem uświadamiając dodatkowo ludzi w temacie musiałbym nic nie robić tylko siedzieć i pisać. Jak nie może PAn znaleźć informacji to proszę zadzwonić do Audi albo Volkswagena oni wypuszczają auta fabrycznie z takim rozwiązaniem .

Pozdrawiam

Michał

 

 

Niezly koles. W razie czegos on Cie nie powiedzial bezposrenio ze w Polsce sa legalne. Ktos tu na forum pisal o takim fabrycznym module w watku o OP-COM. Chyba to bylo o zafirze. Mowili ze w jakis panstwach skandynawskich tak maja, ale nie wiem, moze to ten koles z allegro ;-)

Ja tez do niego napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności