Skocz do zawartości

Wymiana tarcz i klocków przód , tył


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę odkopię, ale po co zakładać nowy temat.

Szykuję się do wymiany tarcz i klocków z przodu.

Problem polega na tym, że mam o to małą wojenkę w domu...

Kobieta mi syczy za uchem aby założyć najtańszy komplet z alledrogo za około 300zł, natomiast ja się upieram przy swoim że nie założę na przednią oś najtańszego produktu. Wygrzebałem na sieci komplet za około 500zł od Brembo - marka chyba mówi sama za siebie, przynajmniej dla mnie.

Czy ten komplet za 300zł jest w ogóle wart uwagi, czy może poszukać czegoś pośredniego?

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś pośredniego http://sklepjeep.redcart.pl/p/3433/1358117/tarcza-hamulcowa-przednia-opel-sintra-tarcze-hamulcowe-sintra-opel.html

martinek musiałby wypowiedzieć się jak one się sprawują, ja przednich nie zmieniałem więc nie wiem które lepsze.

Z tyłu zmieniał mi mechanik parę lat temu i nie pytałem o markę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle napisałem wyżej i Kacperku przez to źle mnie zrozumiałeś...

Pisząc komplet miałem na myśli dwie tarcze + klocki :zawstydzony: ...

Te tarcze które podrzuciłeś wychodzą 40zł więcej na sztuce (chcesz żebym się z domu musiał wyprowadzić... :))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz kobiecie ze na bezpieczenstwie sie nie oszczedza

to samo przy zakupie opon

hamulce i opony to jedyne co cie trzyma na asfalcie

 

jak tego nie zrozumie

to nie rozmawiaj z nia na te tematy i tyle

masz po prostu pecha ze na taka trafiles

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią chytry dwa razy traci, na pewno nie będziesz szczęśliwy jak kupisz jakąś niesprawdzoną taniochę i po paru miesiącach trzeba będzie ją wymienić.

Sporo jest na necie opinii o tarczach które po miesiącu czy dwóch skrzywiły się itp ( fakt że często z winy użytkownika auta ).

 

Nie umiesz żonki bajerować :wesoly:

Jak jesteś przekonany do jakości Brembo to zakup, a żonce powiedz że tamta oferta już nie aktualna. :wesoly:

Sam często żonce nie mówię ile dana część kosztuje mówię jej że np 2 stówki a stówką dokładam z zaskórniaków, czasami też nakłamię jej że inne części są znacznie droższe ale znalazłem w okazyjnej cenie - właśnie to co chcę zakupić. :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-)

To ja pod względem napraw samochodów mam niebo :mlotek:. Chociaż z żoną zawsze dyskutujemy na temat wydatków, pod względem samochodów zostawia mi wolną rękę. Jeżeli chodzi o komplety naprawcze warto zwrócić uwagę czy faktycznie są to oryginały, czy może leżaki magazynowe albo made in PRC. Na dzień dzisiejszy niestety dużo renomowanych firm tam właśnie przeniosło swoją produkcje, co niestety odbiło się na jakości produktu, ja tak miałem z pompą wodną (poprzedni właściciel wymienił przed sprzedażą), a ja musiałem zmienić po przejechaniu 20 tyś km bo zaczęła lać. Na opakowaniu b. małymi literkami było napisane że jest to produkt PRC (sprzedający nie zdążył jej wyłożyć z auta). Ja też się zastanawiałem nad zakupem tarcz jak kol. ZłyWilk do audi tylko zastanawiała mnie niska cena kompletu, więc kupiłem inne wchodzące na rynek i jestem zadowolony :grin:. Pozdrawiam RG.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a też się zastanawiałem nad zakupem tarcz jak kol. ZłyWilk do audi tylko zastanawiała mnie niska cena kompletu

 

Cena ceną tylko czy takie guru jak Brembo pozwoli wypuścić szajs na rynek...?

Puszczając lipę odstraszają potencjalnych klientów na swoje produkty nawet high-end...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ceną tylko czy takie guru jak Brembo pozwoli wypuścić szajs na rynek...?

 

Witam.:grin:

Niestety "biznes to biznes" teraz samochody budują księgowi, a zarabia się na częściach, a żeby zarabiać więcej szuka się taniego dostawcy masówki i krótkich serii, dlatego moje wątpliwości. Cena tego zestawu co prawda nie jest niska, zastanawia mnie natomiast skompletowanie zestawu. Ja bym kupił do sinterki jednak inne, chociaż nie mniej sławne a jednak do Sintry tańsze , ale to jest tylko moje zdanie, każdy ma do tego prawo, :beer: Myślę że kol. ZlyWilk się nie obraził. Pozdrawiam RG.:papa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.:grin:

Niestety "biznes to biznes" teraz samochody budują księgowi, a zarabia się na częściach, a żeby zarabiać więcej szuka się taniego dostawcy masówki i krótkich serii, dlatego moje wątpliwości. Cena tego zestawu co prawda nie jest niska, zastanawia mnie natomiast skompletowanie zestawu. Ja bym kupił do sinterki jednak inne, chociaż nie mniej sławne a jednak do Sintry tańsze , ale to jest tylko moje zdanie, każdy ma do tego prawo, :beer: Myślę że kol. ZlyWilk się nie obraził. Pozdrawiam RG.:papa:

 

O co się mam obrażać... :)

 

A co Ty byś założył do Sinterki?

(Tak czy inaczej pewnie założę Brembo choćby dla testu i podzielenia się z wami opinią na ich temat :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności