Skocz do zawartości

Astra F gaśnie na luzie.Pomocy juz nie wiem co moze byc


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

zdjąłem tą gume i rzeczywiście troche pomogło.ale przy wyższych obrotach i tak spada na ok.500obr.a ten silnik krokowy gdzie się znajduje i czy w jakiś sposób może mi to coś pomóc????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

witam panowie, odebralem auto z warsztatu oczywiscie nie wiedza co sie dzieje ale przy okazji wymienilem filt paliwa. Auto jak wczesniej pisalem bardzo mi rwalo na gazie jak i na benzynie... Nic nie bylo z tym robione bo nikt nie wie o co chodzi ale sie poprawilo :lol: dlaje szarpie czasem (przydusza) ale nie tak jak wczesniej, ja juz nie wiem co to moze byc, planuje kupic ta rure co idzie od filtra powietrza do wtrysku bo jest popekana ale zaklejona nie wiem czy to cos da, pzdr!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam!Moja Astra też gaśnie na gazie.Dzieje się tak przy wciskaniu sprzęgła przy ok.2000 obr.Gdy wysprzęglam przy wyższych obrotach jest ok.Przy dojezdzaniu np.do świateł(o ile uda się zatrzymać auto tak aby silnik nie zgasł)obrotomierz pokazuje 500-550obr.a silnik chodzi jak traktor :lol: Dodam że na benzynie jest tak samo z tym że silnik nie gaśnie.Przy odpalaniu(zawsze na benzynie)obroty falują między 700a1100 kiedy jest ciepły,na zimnym silniku jest ok(trzyma przez chwilę równiutko 1100obr.)Przełączenie na LPG następuje przez dodanie gazu przy2000obr.Na gazie auto wariuje już bez względu na temperaturę silnika!Kable(BOSCH) i świece(NGK) mają ok.półtora roku(ok.16000km)Silnik krokowy wymieniłem wczoraj(swoją drogą,czy normalne jest,że silnik pracuje nadal po wypięciu wtyczki z krokowca?)Wypiąłem też na moment wtyczkę z czegoś co znajduje się na ścianie grodziowej(siakiś moduł?)i obroty jakby wyrównały i podniosy się!?!Dolot powietrza też mam przerobiony i dupa!!!BRACI OPLOWSKA POMÓŻ,BO JUŻ NIE DAJĘ RADY Z PSUBRATEM ??? Za konstruktywną pomoc stawiam DUŻEGO HEŃKA :DNo i jeszcze dane;astra rocznik 1996 silnik X16SZR

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam :roll: teraz to mi w ogole auto nie dziala na benzynie, patrzylem we wtrysk i jak go odpalam to lecą tylko kropelki paliwa :D, nie chce odpalic. Oddalem do warsztatu bo na gazie odpalilem. Przychodze po odbior a oni mowia ze na benzynie dziala, wiec wsiadlem i i rzeczywiscie na pb odpalil ale na drugi dzien rano znowu nie chcial odpalic. Co to moze byc ratunku, myslalem ze to pompa paliwowa ale mowili ze to nie to... komputer pokazuje mi dziwne spalanie jak jezdze na gazie. Planuje jechac na komputer ale kolejki sa, trzeba czekac tydzien. Jezeli macie jakies teorie to prosze o odpowiedz, a i jeszcze jak na gazie dodam gwaltownie gazu na postoju to silnik jakby buchała jak powoli dodaje to jest ok. Pozdro prosze o odpowiedz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slav89, pewnie ci wtryskiwacz wymoczyli w czymś i przez dzień działał.

Ale znów sie zapiekł, lepiej go wymień.

Te kropelki paliwa na niego wskazują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nom wymienie ten wtrysk ale jest jeszcze jedna sprawa, mianowicie chodzi o prace silnika na gazie, auto dalej mi rwie... najczesciej jak wrzuce dwojke i nie dodam duzo gazu albo powoli nie puszcze sprzęgła to auto sie dusi tak jakby zalewalo go albo brakowało paliwa, ja juz sam nie wiem pozdro :D)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności