Skocz do zawartości

Immobilizer mostkowanie


Gość Nockaut85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Temat wielokrotnie powtarzany ale żaden byz finałowego rozwiązania problemu. Za setny temat przepraszam.

 

A więc witam serdecznie. Stałem się nabywcą Vauxhall Corsa 1.0i bez kluczyków. Pojazd jest zamknięty. Zapłaciłem za auto tylko 100£ z wyżej wymienionego powodu.Ponieważ dałem za auto tylko 500zł nie mam zamiaru inwestować w nie więcej pieniędzy. Ma to być drugie auto do pracy które jak się zapsuje poprostu oddam na złom.

Auto stoi na posesji poprzedniego właściciela. Tam właśnie mam zamiar "włamać" się do swojego auta.

Wiem że nie powinniśmy pisać o tym na forum ponieważ temat może mieć podłoże instruktażowe dla złodzija lecz ja poprostu musze odjechać tym autem.

Z wejściem i wyłamaniem stacyjki nie będę miał problemu. Chodzi by dojechać nim do siebie na posesję i tam wymienić stacyjkę na nową. Problemem jest IMMO. Wpadłem na pomysł zmostkowania kostki na wejściu do immo. Czy da mi to szanse na dojechanie samochodem od sprzedawcy do własnego domu? Dziękuję wszystkim z góry za pomoc. Przed udzieleniem odpowiedzi mogę przedstawić dokument V5 odpowiednik naszego dowodu rej i prawo jazdy z drugim dokumentem potwierdzającym moja tożsamość. Oczekuje odpowiedzi na priv lub forum.

Edytowane przez Nockaut85

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jak zmostkuje na próbę mogę coś spalić? Orientuje się ktoś jaki to przewód? Jaki kolor ?

Widziałem jak mostkowali zresztą w uk na eBay można kupić gotowa kostkę zmostkowaną do danego modelu auta ale do corsa niestety nie ma więc wydawało mi się to banalnie prostę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ci przecież że się nie da.Klucznik tylko!

 

 

Marek tak bo się nie da.Ja tylko chciałem powiedzieć że tylko przekaźnikowe wersje.Ale tam gdzie immo jest wpisane w komputer to komputer nie puści.Może jest sposób ale to tylko złodzieje mają opanowane.Wielkie mi zabezpieczenie.Ale tylko dla utrudnienia włascicielowi.Złodziej i tak go w chwilę może podwędzić.A właściciel musi kupę kasy wydawać żeby auto uruchomić. Jak to mówią :biednemu zawsze wiatr woczy

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności