Skocz do zawartości

corsa B - najszybsze wolnossące 8V? Dalszy ciąg --->c20xe-->z20let


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym?

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=1135

Jak to załozyc, co mi to da?

Czy dam rade sam to wystroić?

Jak to w ogóle działa??

Da się uszczknąć jeszcze kilka KM?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w ogóle działa??

Wydaje mi sie ze to rodzaj boxa jest no i na takiej zasadzie wlasnie on dziala.

 

Jak to załozyc, co mi to da?

Czy dam rade sam to wystroić?

Wlasnie- dobre pytanie bo bedziesz pionierem jak cos w tym temacie.

 

Da się uszczknąć jeszcze kilka KM?

W zasadzie nie powinno Tobie dac jakiegos wiekszego efektu a raczej bałbym sie ze moze pogorszyc z powodu ze masz juz program robiony.

 

Ewentualne podniesienie mocy widze jedynie w dalszych modach mechanicznych. Glowice miales planowana tak zeby podniesc stopień? Jedyny chyba minus to przymus jazdy na wyzszym oktanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowicę mam w sumie zjechana o 0,7mm.

Musze zmierzyć cisnienie, to się okaże, co tam mam.

Głowica z 18E jest ciut nizsza, niż z ne, może mi sie zrobiło 10:1

Wyższy oktan, hihi, czy leje 95, czy shell V-power Racing, to tak samo jedzie ;)

Nie mogę sobie pozwolic na ekstremalne mody, bo ja tym potworem jeżdżę na co dzień, do pracy i na zakupy :?:

To ma byc silne, ale nieuciązliwe w eksploatacji, pewnie, że zapodam wałek i wolne obroty, to bedzie jakieś 2000, ja tak nie chce :)

To jest cywilny ścigacz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek wiesz że Opel Team łódż wystawia cię w legalu? ;) ,będziesz promocyjnie oblepiony lepami od zderzaka aż po dach hihi,masz pogonić tych wszystkich ścigantów i zarządzić na imprezie.W każdym bądż razie taki jest plan :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Już wiem, co to jest krótka skrzynia

Odcinka na 4 biegu przy 185 (według wskazań licznika).

Na 5 nie wiem jeszcze

to cos kurcze dziwnie...

niby ta moja lanosowa ma byc krutsza od CR a ja na 4 lapie 200licznikowe i jeszcze nie odcina... wg gps wtedy mam jakies 185....

chyba ze w ne masz nizej odciecie niz ja (6800)

 

ps. mogles sebie powiedziec zeby Ci odcinke przesunal wyzej jest bardzo przydatna przy ostrym walku i podczas wyscigu na 1 i 2 biegu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przesunietą na 6800.

Mój licznik nieźle oszukuje, musze dokładnie sprawdzić z gps i zrobię sobie nową tarczę ;)

Wiem, że przy 160 na moim zegarze faktycznie jadę w okolicach 185, porównywałem z viki B, w której sprawdzaliśmy licznik gps-em i odchyłki były do 3 km/h

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam przesunietą na 6800.

Mój licznik nieźle oszukuje, musze dokładnie sprawdzić z gps i zrobię sobie nową tarczę ;)

Wiem, że przy 160 na moim zegarze faktycznie jadę w okolicach 185, porównywałem z viki B, w której sprawdzaliśmy licznik gps-em i odchyłki były do 3 km/h

to wszystko jasne...

ja chce odciecie na jakies 7200 ustawic teraz zeby na 2 biegu lapac 100km/h to wtedy i czas na cwiartke sie poprawi no a przy okaznji mysle ze seba pare koni wyskubie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności