Skocz do zawartości

Wartości przepływomierza, duże spalanie [Meriva A 1.7 DTI 75 KM]


Gość mich10892

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no screen mając opcoma ?

Zrób nagrywanie od postoju do jakiejś jazdy, wstaw plik loga i można działać.

 

To zdjęcie to na postoju i tyle przepływka ma pokazywać? NIe około 10kg/h?

Ale wstaw nagranie z jazdy z tego okna po lewej masz opcje.

 

EGR działa nie zacina się?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, waldek2020 napisał:

Nie no screen mając opcoma ?

Zrób nagrywanie od postoju do jakiejś jazdy, wstaw plik loga i można działać.

 

To zdjęcie to na postoju i tyle przepływka ma pokazywać? NIe około 10kg/h?

Ale wstaw nagranie z jazdy z tego okna po lewej masz opcje.

 

EGR działa nie zacina się?

Witam.

 

Co do braku zrzutu ekranu, z tym się mogę zgodzić i biorę to na Siebie ;-)

 

Jeśli mowa o nagrywaniu i jeździe - zrobiłem około 25 km na dość dużej prędkości. Zapisałem i teraz najlepsza część - przez OPCOM mam widoczny ten plik - jednak nie mogę z nim absolutnie nic zrobić, ani skopiować, ani spakować - jest podana waga pliku, kiedy utworzony, lecz brak jakiejkolwiek możliwości modyfikacji, tudzież zrobienia kopii.

Dla dowodu zdjęcia w załączniku.

 

Mogę tylko dodać, że podczas jazdy żądane ciśnienie wzrasta w zależności od prędkości (jechałem 120 maksymalnie, to żądane było w okolicy 160-170 kpa), natomiast aktualne ciśnienie pokazywało maksymalnie 106 kpa, a najczęściej poniżej 100 kpa.

 

Sprawdzę jeszcze raz wężyki, aczkolwiek są prawie, że nowe, wejdę do kanału, zobaczę strzykawką jak sama gruszka ze sztangą się zachowuje przy turbienie + ta dźwignia mała, ale co jeszcze mógłbym zerknąć? Może ten zawór N75 (bodajże jego nazwa) ??

EDIT: EGR zaślepiony.

Dzięki.

1.jpg

2.jpg

Edytowane przez rgl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do widoczności pliku - nigdy się nie zapisuje w program files nic a nic, tam może trzeba odpalić eksplorera jako administrator bo widzę że masz ikonkę taką dziwną i pewnie go blokuje.
Bo skoro jest to musi być ale widocznie uprawnienia i system nie pozwala go "zobaczyć"

 

Opcoma sobie przenieśc w ogóle poza ten folder najlepiej na główny ale nie do żadnego systemowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności