Skocz do zawartości

Corsa C 1.3 CDTI czy słychać łańcuszek ?


Gość impress

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Temat bardziej wygląda jak prowokacja lub pisa y przed przedszkolaka.

U mnie auto od nowości w jednych rękach tzn mojej rodzinie i rozrząd halasowal po 120tys km, co prawda nie tak jak na filmie ale po odplaniu kilka sekund było go słuchać. Po demontażu było widać że jest sporo wyciągnięte a napinacz był wysunięty na maksa.
Co do komentarza o cenę że 300zl to do roweru to proponuje sprawdzić a nie głupie uwagi
https://motoszef.pl/zestaw-lancucha-rozrzadu-ina/559+0028+30,204,559002830,a.aspx
https://motoszef.pl/zestaw-lancucha-rozrzadu-fiat-1-3jtd-mul-skf/VKML+82000,50,VKML82000,a.aspx
https://motoszef.pl/zestaw-lancucha-rozrzadu-fiat-1-3jtd-mul-dayco/KTC1000,42,KTC1000,a.aspx
Chyba że według ciebie to łańcuch do roweru i firmy kiepskie, to nie komentuje.
Ja dodatkowo wymieniłem flansze, podstawę to pod pompę olejowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość impress

W którym momencie słychać rozrząd ? W ASO nie stwierdzili hałasu .

Co do przebiegu to się zgadzam że to totolotek ale nie rozumiem wpisu dot. prowokacji i stwierdzenia kto pisał temat ? Pozdrawiam

Edytowane przez impress

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiesz czemu siada ten rozrząd. Skoro 250 zł koła plus łańcuch plus napinacz. Pasek od rozrządu bywa w tej cenie czasem.  Dayco nie montuje pasków np bo są dupne. Ina to raczej też pakowacz sygnujcy swoim logiem. Bazowałem na cenach z ASO raczej a nie z neta. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiesz czemu siada ten rozrząd. Skoro 250 zł koła plus łańcuch plus napinacz. Pasek od rozrządu bywa w tej cenie czasem.  Dayco nie montuje pasków np bo są dupne. Ina to raczej też pakowacz sygnujcy swoim logiem. Bazowałem na cenach z ASO raczej a nie z neta. 
A kto kupuje do 10 letniego auta cześć w aso gdzie można za pół ceny kupić w sklepie motoryzacyjnym, co do dayco i ona to twoja opinia a ja mam odmienne zdanie. Skf rozumiem, że też na nic? To jaka jest dobra firma? A może w ASO są części produkowane przez Opla?

Co rozrządu słychać go chwilę po odpaleniu.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gagarin napisał:

Skf rozumiem, że też na nic?

 

Oczywiście że szmelc jeżeli nie popatrzysz gdzie wyprodukowany.

 

Jaka dobra firma?

To ta na której części nie pisze made in Turkey , czy China , czy Afrika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKF już dość dawno się spodlil. Dayco to paski kiedyś mieli w miarę dobre do vagow ale są miękkie i wytrzymują ledwo interwał wymiany.  Gdzieś mam z jeden czy dwa to już kiepsko wyglądał chyba że w piecu spaliłem. Mocne paski to bezapelacyjnie CONTI. Te potrafią podwójny interwał wylatać. Pompy hepu były dobre  i ja jeszcze je polecam tak jak dolz. Rolki owszem ina tak jak i napinacze nie są złe a nawet dość często nie ma nic lepszego. Tak samo jak w popychaczach hydro ina najlepsza. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKF już dość dawno się spodlil. Dayco to paski kiedyś mieli w miarę dobre do vagow ale są miękkie i wytrzymują ledwo interwał wymiany.  Gdzieś mam z jeden czy dwa to już kiepsko wyglądał chyba że w piecu spaliłem. Mocne paski to bezapelacyjnie CONTI. Te potrafią podwójny interwał wylatać. Pompy hepu były dobre  i ja jeszcze je polecam tak jak dolz. Rolki owszem ina tak jak i napinacze nie są złe a nawet dość często nie ma nic lepszego. Tak samo jak w popychaczach hydro ina najlepsza. 
Nie będę komentował bo nie masz pojęcia tylko powtarzasz opinie z Interii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności