Skocz do zawartości

1,6 94r z gazem Stukanie podczas dodawania gazu


Gość swiezak00

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, swiezak00 napisał:

tak właśnie myślałem żeby leciutko silikonu w tym miejscu tylko nie wiem czy będzie to dobre rozwiązanie

 

 

Według mnie to tylko na chwilę podziała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 22.10.2019 o 20:55, adam1954 napisał:

 

 

Według mnie to tylko na chwilę podziała.

nie no jak mam dawać cały blok do planowania to się poddaję oddaję zamówione części i opycham to na złom bo teraz jeszcze szarpać blok to znów koszta w "DUŻO" będą i w końcu wyniesie mnie ten trupek zbyt dużo

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, deodekabokat napisał:

Wiesz co? To jest "przedmuch" wody do wody. Wiele starych aut go ma tylko nikt o tym nie wie dopóki czapki nie zdejmie

no ok ale czy to ze na brzegach jest powyjadane to wytrzyma UPG?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, swiezak00 napisał:

no ok ale czy to ze na brzegach jest powyjadane to wytrzyma UPG?

 

 

Loteria.

Przeczytaj swój post który edytowałem.

I popraw go .

Nie używamy wulgaryzmów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, swiezak00 napisał:

nie no jak mam dawać cały blok do planowania to się poddaję oddaję zamówione części i opycham to na złom bo teraz jeszcze szarpać blok to znów koszta w ciul będą i w końcu wyniesie mnie ten trupek zbyt dużo

Ale po co chcesz kombinować.

Na nowej uszczelce jest wystarczająco silikonu, te kanały to są jak kolega wyżej pisze przelot wody do wody - ja bym sobie dał z tym spokój - na uszczelce robi się zgrubienie bo kanały w bloku nie pokrywają się idealnie z kanałami w głowicy a UPG też nie pomaga.

Co najwyżej bym na krawędziach dał trochę uszczelki/kleju w płynie - przy czym trzeba pamiętać o dobrym odtłuszczeniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ale czy to ze na brzegach jest powyjadane to wytrzyma UPG?
Upg trzyma na pierścieniu od garnka do tego kanału. Masz to od ciśnie te na tych zdjęciach bloku tylko ten pierscien. Sprawdź dokładnie jak jest na środku obok kanału olejowego czy tam nie ma bajzlu a tu na ryzykanta silikonem i nawet jeżeli puści to nie będziesz ani wiedział ani miał jak to sprawdzic



trzeba pamiętać o dobrym odtłuszczeniu.


Dokładnie jeden spray zmywacza przemysłowego nie położy finansowo projektu a może uratować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zasyfi się termostat, albo powrót do zbiorniczka to będziesz wiedział co zatkało ;) Już i tak poleciałeś z częściami i czasem, ja bym składał do końca, myślę że będzie dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W dniu 22.10.2019 o 21:26, rafalgrzegorz napisał:

Ale po co chcesz kombinować.

Na nowej uszczelce jest wystarczająco silikonu, te kanały to są jak kolega wyżej pisze przelot wody do wody - ja bym sobie dał z tym spokój - na uszczelce robi się zgrubienie bo kanały w bloku nie pokrywają się idealnie z kanałami w głowicy a UPG też nie pomaga.

Co najwyżej bym na krawędziach dał trochę uszczelki/kleju w płynie - przy czym trzeba pamiętać o dobrym odtłuszczeniu.

Odtłuszczenie to podstawa i też myślałem tylko o odrobinie silikonu na samych brzegach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niestety czasu starczyło tylko na wyciągnięcie tłoków wyczyszczenie ich i założenie nowych pierścieni :( ale cały "cały czas do przodu" ;) potrzebuję momenty dokręcenia panewek i głowicy kod silnika X16SZ :) ma ktoś może ?

 

Sory że nowy post ale z telefonu nie wiem jak edytować poprzedni. Podbijam prośbę o momenty do panewek i głowicy i ogólnie cała tą instrukcję jak ktoś ma od których śrub itp itd bo wziąłem wolne na jutro z roboty żeby skręcić to jak najwięcej i nie chciał bym zaprzepaścić bo momentów dokręcania nie będę miał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności