Skocz do zawartości

Astra K 1.4 100km skrzynia biegów


Gość mariomario

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariomario

ale sobie zakupiłem auto...następne problemy ,,,.... dziś jeszcze dzwonili i mówili , sprzęgło do roboty a tak w ogóle to silnik zrobił 2000 tys kilometrów jest wsadzony nowy. Pięknie ...kto kur..a tym jeździł ...Panowie teraz tak...jak bym chciał wyprowadzić go z Opla muszę zapłacić za usługę a prawnie jest to tak....Zakup przekracza 20 tysi więc muszę z kwoty prawie 50 tysi wnieść opłatę 2500 tysia za sprawę ... Ludzie ratunku !!!!!!!!!!! co robić.....????????????????????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przydałby ci się jakiś radca prawny albo rzeczoznawca aby poskładać to w sensowną całość i pomyśleć jak działać dalej. Spróbuj napisać PW do użytkownika "hak64" z tego co czytałem posiada wiedzę prawną i może pomoże ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość mariomario

Hej Panowie ....Nooo na stan dzisiejszy jest tak ....

Wymieniona skrzynia biegów na koszt komisu , wymienione sprzęgło na mój koszt no i tak jak pisałem 2000 tysiące km wymieniony był silnik. Wszystko oczywiście w ASO. Panowie z serwisu byli w szoku, że było to wszystko wymieniane i naprawiane z takim przebiegiem czyli ponad 47 tysi. Rozmawiałem z serwisantem Auto Żoliborz (Pan Mariusz...serdecznie pozdrawiam i Pan Czarek też bardzo pozdrawiam). Sami przyznali że takiego przypadku to jeszcze nie mieli. Natomiast powiedzieli, że ktoś naprawdę nie umiejętnie jeździł lub go po prostu ,,orał,, Ja i tak tego komisowi nie odpuszczę i zrobię im sprawę ...że sprzedają auta które nie nadają się do jazdy. Żeby każdy wystrzegał się tego komisu....Co wy na to ? może jakiś komentarz ....;) jeszcze jedno,... auto stało na serwisie trzeci tydzień się zaczynał ...pięknie ...Ale to nie Opla wina ponieważ teraz jest problem z tym wirusem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz to jest taka loteria. Do sprzedaży wszystko ładnie pięknie, wyplakowany środek opony świecące nawet w pochmurne dni. Teraz pytanie czy wiedzieli jaki jest stan, czy poprzedni właściciel coś napomina,ł ktoś razem z nim jeździł? Nie koniecznie, każde używane auto jak widać to kupon lotto...Komis też może być ubezpieczony od takich przypadku, może się mylę? Ale jak coś w tym kierunku podziałasz to na pewno na przyszłość będą się bardziej pilnować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariomario

Na pewno podziałam żeby ludziom pomóc , bo kupić auto za prawie 50 tysi i wbić się na minę to widzę że niema problemu. Na pewno tego nie odpuszczę, ale chyba przy tej Astrze zostanę skoro wszystko prawie nowe. Następnym razem trzeba się bardziej pilnować. Mój przykład niech będzie dla kogoś ostrzeżeniem ...Na google maps można napisać opinię w zasadzie dla każdego ...niestety moja opinia jest blokowana. No cóż ...wiele to chyba się w tym kraju nie zmieniło jeśli chodzi o oszustów. Może to tylko przypadek....

Ale jeśli jesteś i przyjmujesz samochód jako profesjonalista sprawdzaj to dokładnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności