Skocz do zawartości

Amortyzatory do opel Vectra c


Rekomendowane odpowiedzi

No to jak wygrana w totka.  :spoko: Cena już nie robi takiego wrażenia jesli za regeneracje chcą 1200 a obok widzisz 1900 . No i dostępność.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trafiłem dziś na ostatnie 2 szt. Masz rację, jeśli za regenerowane chcą 1200 zł i mała gwarancja, że się nie posypią, a tu nówki. Ale cena i tak boli. Zwykłe dobre kosztują po jakieś 250 zł /szt, a tu takie dziwy....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wymianie amortyzatorów. Na szczęście wszystko obyło się bez problemów. Przy okazji zmieniłem sprężyny, założyłem Lesjofors i  wszystko pasowało, siedzi mi auto odrobinkę wyżej (mam takie wrażenie).  

Z tą śrubą były tylko drobne problemy, bo nie chciało się złożyć po  drugiej stronie. Tak jakby trochę skręciło. Ale odrobina perswazji młoteczkiem i poszło.

1.jpg

2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, po wszystkim pojeździłem odrobinę po lepszych i gorszych drogach. Mam wrażenie, że siedzi dobrze, nie pływa i nie skacze. Coś więcej mogę podać po nieco dłuższej eksploatacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo, amortyzatory 1980 i sprężyny 390, robota darmowa (moja) - jakby nie liczyć 2370.....

Ponoć niedużo więcej i można by wymienić na zwykłe zawieszenie całość, tzn. tył i przód ze sprężynami. Ale nie wiem jak by to miało działać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ładnie pracowało, teraz tylko czekać aż się tuleje w zawieszeniu wysypią :D Tam gdzie zaznaczyłeś to dość szybko się zużywają te tuleje. Ale puki nie są spękane i nie ma luzu to lepiej nie ruszać. Bo nowe to też muszą być na klasie zakupione bo chińczyk będzie gorzej przemielony po dwóch miesiącach jak stara tuleja. Można na upartego wrzucać poliuretany ale na ich temat są różne opinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee, poliuretan jest spoko.

W kosiarce bardzo dobrze sie spisywał.

Już pewnie pisałem, ale wymieniłem sobie w kosiarce kompletne wahacze i za tydzień/dwa na przegląd.

A pan do mnie, że tuleje mam wyje.bane....

Nie zastanawiałem się, Pani, co kupiła kosiarkę się nie skarży :)

No może ciut sztywniej jezd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jeśli chodzi o jazdę typowo agresywną/sportową to ma sens, bo czuć maszynę, nie nie ucieka, nic nie pływa jak jest to zgrane z dobrym zawieszeniem. Tak na co dzień to nikt nie chce podskakiwać na fotelu po wjeździe w dziurę w drodze. Ja jak miałem okazje pojeździć już sportowym autem i na felgach o niskim profilu to bardziej wypatrywałem dziur/kolein jak cieszyłem się z jazdy, do czasu aż nie dojechało się do ekspresówki czy autostrady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności