Skocz do zawartości

Amortyzatory do opel Vectra c


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy, byłem ostatnio na przeglądzie i diagnosta stwierdził pocenie się tylnych amortyzatorów. Zalecał wymianę za jakiś czas. Ale co ciekawe stwierdził, że w Vectrze są jakieś specjalne amortyzatory i żebym czasem nie wymienił na jakiś badziew. Ale tylko tyle w temacie. Wymieniał już ktoś amory z tyłu i co niby takiego wow jest zamontowane fabrycznie. Dodam, że wersja mojej Vectry to 1.9 CDTI 150 KM kombi. Będę wdzięczny za rzeczowe podpowiedzi.

Jakby vin był potrzebny do podpowiedzi to wrzucę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki za podpowiedź, trochę ta podana strona płata figle z wyszukiwaniem, ale w końcu wskoczyło kilka informacji. Ale szczerze mówiąc i tak nie oświeciło mnie tak jak bym chciał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co więcej chcesz wiedzieć?

Charakterystyka pracy? to jest na google.

Wymiary?

To też jest na google.

Cena?

To też jest na google

Dostępność?

Pytaj w sklepie u siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koledzy, nie zrozumcie mnie źle, proszę W specyfikacji po VIN raz odczytuję, że mam automatyczne poziomowanie samochodu, wzmocnione zawieszenie, a  raz, że nie wzmocnione. Na stronie czesciauto24.pl po vin też wskakują mi właśnie tak różne amortyzatory, a że nie jestem mechanikiem, to się zastanawiam, czy przez pomyłkę nie popełnię gafy i nie założę czegoś innego. Sorry za moją niewiedzę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem będzie wymontowanie jednego amortyzatora i wtedy zamówienie nie będzie stanowiło problemu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombiaki zazwyczaj mają mocniejsze sprężyny i amorki jak w sedanach. Kup w miarę dobrą firmę tak aby nie fruwał ci na zakrętach, ja mam wsadzone jakieś badziewie i tył mi myszkuje mimo dania twardszych sprężyn. Wcześniej była progresywna sprężyna, teraz wstawiłem Jamexa i od razu lepiej się prowadzi. Amorki Bilsteina robią robotę, miałem w Audicy, Vectrze A i Seacie Cordobie, trzymają ładnie, może ciut twardawe się wydają, ale w zakrętach robią swoje. Monroe też montowałem i nawet w miarę dobre.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wracam do tematu amortyzatorów tył do Vectry C. Okazuje się, że mam wersję z samopoziomowaniem nadwozia i nijak nie da się dostać wersji amortyzatorów do mojego auta. Czy ktoś próbował zastąpić je czymś innym i ewentualnie z jakim skutkiem?

Dodam, że próbowałem na ebayu, allegro itp. oraz w serwisach opla.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności