Skocz do zawartości

Problemy z Opcomem


Navia

Rekomendowane odpowiedzi

Tu chodzi o tą merive koleżanki. 

Tam jest po prostu ubogi komputer pokładowy na GID . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Aby nie zakładać nowego tematu zapytam dalej tu.

 

Obecnie mam lapka z Win7 32bit do diagnostyki . Op com dziala. TIS działa.

 

Gdybym się zdecydowała aby z aktualizować go do 10 to czy TIS będzie dalej działać ?

10 32bit oczywiście .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby mnie przypalali, to nie aktualizowałbym do "10tki"... sama prosisz się o problemy. Wg mnie będzie TIS działał na 32bitowej  "10tce", opcom też... ale musisz się liczyć, że będziesz zmuszana do ręcznego instalowania sterów co jakiś czas, bo windows sobie pozmienia i szukania przyczyn, czemu mi to i owo nie działa. 
Mam win7 i na drugim win10 (oba 64bit) i przez tą "10tkę" najpierw miałem siwe włosy, a teraz to już nawet mi te siwe powypadały:laugh:. Choć z powodów małych gabarytów (tablecik 10"), to "10tka" pełni funkcję komputera diagnostycznego i zawsze mam go ze sobą. Ale jak mi zależy na szybkości i pewności (np. jak jadę do kolegów podpiąć autko), to zawsze biorę tego z "7mką"

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam tableta z "10tką" od nowości i w moim modelu nawet nie ma sterowników pod "7mkę", ale jak można wrócić, to niczym nie ryzykujesz, choć jak nie musiałbym, to ja nie zmieniałbym, bo i po co, w "7mce wszystko jest łatwiejsze do obsługi, ustawiania. No ale jak znam kobiety, to klamka już zapadła i tylko potrzebujesz poparcia;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bogoes napisał:

No ale jak znam kobiety, to klamka już zapadła i tylko potrzebujesz poparcia

 Dokładnie :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

 

bogoes przyznaję Ci rację.

Same problemy z 10 na tak starszym laptopie . Sterowników brak itp.

 

Powrót do win7 zajął 5 minut. Tu dysk ssd siedzi.

 

Dzięki za pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odświeżę kotleta :)

 

Dziś z racji że robię mały remoncik w domu chciałam kupić drzwi wejściowe. Aby je zmieścić do auta wymontowałam przedni fotel pasażera. Miałam trochę problemu zagwozdkę jak wypiąć wtyczkę spod siedzenia ale udało się.No wiadomo że po uruchomieniu auta zaświeciła mi się poduszka. Ale jak zamontowałam z  powrotem siedzenie i podpięłam wtyczkę kontrolka poduszek się świeciła .

Podłączyłam lapka aby skasować błąd no i coś mi interfejs odmówił posłuszeństwa. Niby się łączył ale diagnostyki już nie mogłam nic zrobić. 

Czy to możliwe skoro mało używane to coś się zwaliło w interfejsie ?

 

Kontrolka zgasła od poduszek sama ? Czemu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności