Skocz do zawartości

Składanie lusterek zewnętrznych Meriva A


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Navia napisał:

Nie pod fotelem a pod zaślepką ręcznego gdzie masz złącze obd2 . Tam jest moduł. Gdybyś czytał wątek na spokojnie wiedział byś gdzie to jest i jak wygląda. 

IMG_3571.thumb.JPG.86938787a517e7c0ae9de67a1e23f8af.jpeg.16b8ad94f5073e85f6f794df4fdb8dae.jpeg

 

24 minuty temu, Navia napisał:

Nie pod fotelem a pod zaślepką ręcznego gdzie masz złącze obd2 . Tam jest moduł. Gdybyś czytał wątek na spokojnie wiedział byś gdzie to jest i jak wygląda. 

Jeśli chodzi o ten to mam pod fotelem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mery 11 napisał:

Nie kłucić się w różnych wersjach były pod fotelami i przy złączu diagnostycznym  :wesoly:

Więc gdzie to wpiąć?montowałes to chyba wiesz coś.nie wiem w które przewody się wpiąć właśnie w tym module

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu. mJeśli nie masz modułu uniwersalnego ,tylko ten orginał , to nic nie podłączysz .Zpalisz orginalny moduł i instalację  . Napisałem gdzie się trzeba wpiąć , na samym początku postu . Ja dokładałem to dawno i to co pamiietałem  t onapisałem . Napisałem w którym miejscu wpiołem się , tam gdzie znajduję się przeka,żnikui od centralnych zamków . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mery 11 napisał:

Grzechu. mJeśli nie masz modułu uniwersalnego ,tylko ten orginał , to nic nie podłączysz .Zpalisz orginalny moduł i instalację  . Napisałem gdzie się trzeba wpiąć , na samym początku postu . Ja dokładałem to dawno i to co pamiietałem  t onapisałem . Napisałem w którym miejscu wpiołem się , tam gdzie znajduję się przeka,żnikui od centralnych zamków . 

Mam uniwersalny z alliexpress .czyli stary moduł wogole wywalić a wpiać się nowym?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak . Poodpięciu starego modułu , posprawdzaj które przewody są o dktórego lustra , parami dwa do lewego dwa do prawego . Będą napewno przewody zasilające i masowy i jeden do impulsu / Jak pamiętam to kolor biały przewodu / . Nowy moduł podłanczasz zgodnie ze schematem otrzymanym z nowym modułem . Zasilanie  masa i po dwa kable na lustro , Będzie przewód który musisz się podpiąć do centralnego zamka pod fotelem . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mery 11 napisał:

dokładnie tak . Poodpięciu starego modułu , posprawdzaj które przewody są o dktórego lustra , parami dwa do lewego dwa do prawego . Będą napewno przewody zasilające i masowy i jeden do impulsu / Jak pamiętam to kolor biały przewodu / . Nowy moduł podłanczasz zgodnie ze schematem otrzymanym z nowym modułem . Zasilanie  masa i po dwa kable na lustro , Będzie przewód który musisz się podpiąć do centralnego zamka pod fotelem . 

https://allegro.pl/oferta/uniwersalny-system-automatycznego-skladania-11099219460?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_czesci-samochodowe_pla_ss&ev_adgr=Czesci_samochodowe&ev_campaign_id=14491971570&gclid=Cj0KCQiA2NaNBhDvARIsAEw55hhLDhrcwjupZwwkGw96A0701ew39DbFuSZahAxsN9fmD2V5ck5LjEYaAnMSEALw_wcB. Mam taki modułbedzie ok?jest tu9 przewodów aż.schemat ma taki żeby ciąć przewody od sterowania zamknięcia i otwarcia luster przy Ori przełączniku,ale chyba nie ma to sensu skoro wywalę Ori moduł i wepne się tam w kostkę?

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według schematu 

Czarno- brązowy to otwieranie lusterka. Pin2

Czarno-fioletowy to zamykanie lusterka. Pin7

Brązowy to masa .Pin5

Czerwony to zasilanie po zapłonie z bezp. F53 Pin6

Bialo-czarny to sygnał z przycisku do sterowania lusterkiem Pin 8

W złączu X3 pin 3 jest sygnał sterowania z przycisku ( bialo-czerwony)

2021-12-12_213233.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, adam1954 napisał:

Według schematu 

Czarno- brązowy to otwieranie lusterka.

Czarno-fioletowy to zamyanie lusterka.

Brązowy to masa .

Czerwony to zasilanie po zapłonie z bezp. F53

Bialo-czarny to sygnał z przycisku do sterowania lusterkiem

Dzięki adamie. To jest opis przy kostce  pod fotelem czy na guziczki?choć w sumie kolory chyba te same powinny byc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności