Skocz do zawartości

Prowadzenie merivy B


Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja:

wstaw do garażu, przykryj kocykiem, "mamusi" sponsorce wytłumacz że dbasz o prezent i "oszczędzasz", żeby w dobrym stanie wnukom przekazać jako rodzinną pamiątkę....;

jeździj Audi, bo się w Merivie męczysz...;

poza tym:

auto dostałeś nowe czy z przebiegiem?

ciśnienie w oponach dobre, bieżnik jest???

zawieszenie w jakimś serwisie/SKP sprawdzałeś? - bo odpowiedzi : "stan auta idealny wręcz wzorowy  więc stan auta odrzucam bo to nie to" lub "auto jest w porządku i pisałem o tym z 10 razy" - to Twoja subiektywna opinia jeno -

generalnie Meriva to raczej "dziecio-" czy też "dziadkowóz" - super wrażeń z jazdy bym nie oczekiwał...

PS.

"siadam do starego audi a2 i mogę grzać ile wlezie w tym czasie szukać coś w radiu i luzik a w oplu jakieś dziwne skupienię muszę mieć" - może tutaj /podkreślenie moje/ tkwi Twój jedyny problem z tym wozidłem... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to jak jest w porządku, to po co temat?

Ma iść jak po sznurku, czy to opel, czy audi.

Szkoda ci 20zł na SKP?

Za rok zapłacisz 20x więcej, bo i opony i zawias

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma sprawne jemu chodzi o wrażenia z jazdy, że odczucia podczas jazdy nie są takie jak np w audi a2, tam pewnie się jeździ wygodniej i pewniej się prowadzi

 

u mnie jest tak wsumie może to głupie, ale mi lepiej jeździ się autem z innej epoki(meriva A) niż B, ale wiedziałem co kupuję, albo to tylko dziesięcioletnie przyzwyczajenie i jak pojeżdżę dłużej MB to zmienie zdanie

 

@berthold61 ten typ tak ma i już, piona :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wolę auta z innej epoki.

Bawiłem sie corsą B 94 rok.

Ale żona kazała sprzedać, bo za szybkie....

240KM i 360Nm robiło robotę :)

Skrzynia biegów do wymiany co 3 dni.

Ale panamera baty dostała :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, luceo2 napisał:

Auto ma sprawne jemu chodzi o wrażenia z jazdy, że odczucia podczas jazdy nie są takie jak np w audi a2, tam pewnie się jeździ wygodniej i pewniej się prowadzi

 

u mnie jest tak wsumie może to głupie, ale mi lepiej jeździ się autem z innej epoki(meriva A) niż B, ale wiedziałem co kupuję, albo to tylko dziesięcioletnie przyzwyczajenie i jak pojeżdżę dłużej MB to zmienie zdanie

 

@berthold61 ten typ tak ma i już, piona :)

No o to mi chodziło , a oni mnie na jakąś stację wysyłają aby sprawdzić ,  każdemu posiadaczowi opla polecam przejażdżkę fordem focusem i niech sam zauważy o czym mówię , focusa już nie mam kupę lat ale mam jeszcze dwie sztuki audi a2 oczywiście tylko dlatego że do codziennej jazdy są niedościgłym wzorem oszczędności 3,3/100 odcinki 2x60km dziennie , no i blacharka która nigdy nie zgnije dlatego że całkowicie zrobione z aluminium , wiem ktos powie jak stłuczka i ble ble , części tańsze jak do rdzewiaków .  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie czytam wypocin.

Skarżysz się, a 20 zł na SKP wydać nie chcesz.

Oki.

Zabij sie kiedyś i napisz, że wina opla.

Oczywiście nie twoja, tylko opla.

Bo Pan Adam kiedyś przewidział, ze ...........szkoda pisać.

Nie będę się denerwował.

Może kup se maseratti?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne odczucie być może to wina foteli,  po przesiadce z Xsary Picasso w której fotele są jak pluszowe misie które otaczają siedzącego ze wszystkich stron i masz wrażenie ze nigdy z nich nie wyjdziesz te w Merivie po mimo mnóstwa regulacji wydają się jak taborety, twarde, słabe trzymanie bocznie, (moje pół skórzane śliskie) takie mało przytulne ale dość wygodne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chodzi o zawias, czy o siedzisko.

Może trzeba było pojeździć po salonach i się "przymierzać"

nie wiem jaką dupę masz może za dużą do opla, bo opel właśnie preferował nie otyłych.

I ma siedziska zajebiste do ludzi z normalną wagą.

Może tu jest problem?

 

Nie kce się kłócić, ale może właśnie tu jest kłopot?

Audi ma wygodniejsze fotele dla "grubszych", opel nie jest taki luzacki.

I to nie od dziś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczepiłeś się tego zawiasu jak szalony, autor pisze że sprawny a mimo to czuje się niepewnie więc podaje ewentualną inna przyczynę, swoją drogą nie wiem co z wagą kierowców, jeździłem Corsą D i fotele były o niebo lepsze tak jak i w Astrze H.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności