Skocz do zawartości

bezpiecznik od czujników parkowania


Rekomendowane odpowiedzi

koledzy potrzebna mi podpowiedz odnośnie  bezpieczków gdyż chciałbym  sprawdzić czy dział bezpiecznik który odpowiada za działanie paktroników Który to bezpiecznika może

 

jest ich więce  takie błedy mmi wyskoczyły na komie wiec coś jest nie halo

img_20220310_172629.jpg

img_20220310_172629.jpg

Edytowane przez wiesio252

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Adamie a te błędy co o tym sądzisz ? Kurcze dziwne że to nie działa jak przed przyjazdem auto było sprawdzane i podobno działało przed załadowaniem na lawetę .  

Adam ten bezpiecznik u mnie Alarm jest pod innym numerem więc powielam temat te bezpiecznik są do bani opisane !

He bezpieczniki są źle opisane trudno i w książce serwisowej również jest to nie czytelne .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podałem to z autodaty.

Tak miałem to opisane

11 godzin temu, wiesio252 napisał:

Hej Adamie a te błędy co o tym sądzisz ?

Jak masz w opise.

Obwód to czujnik , wiązka i sterownik.

Więc najtańsza opcja to sprawdzenie wiązki czy nie uszkodzona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich niestety problem dalej nie rozwiązany trzy czujniki są ok lecz z jednym jest problem gdyż komputer cały czas wywala błąd tak jak by czujnik nył uszkodzony natomiast sa to nowe czujniki .

Pytanie jest moje takie czy moduł może on fiksuje i jego trzeba wymienić ? i czy może być jaki kolwiek  moduł tzn. od insigni ale np. kombi? A jak insign iamoja mam
z przodu 6 czujników a są modele z 4 czujnikami z przodu to moduł jest różny? czy moduły są uniwersalne?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2022 o 21:58, ArKos napisał:

Jeśli to kombi, to NAJPIERW wiązka do sprawdzenia.

Witam  niestety problem dalej nie rozwiązany trzy czujniki są ok lecz z jednym jest problem gdyż komputer cały czas wywala błąd tak jak by czujnik nył uszkodzony natomiast są to nowe czujniki .

Pytanie jest moje takie czy moduł może on fiksuje i jego trzeba wymienić ? i czy może być jaki kolwiek  moduł tzn. od insigni ale np. kombi? A jak insign iamoja mam
z przodu 6 czujników a są modele z 4 czujnikami z przodu to moduł jest różny? czy moduły są uniwersalne?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz kłopota.

Mi wywala błąd głośniczka, co dziwne, bo głośnik w CIM ładzia. A u Żony i u syna głos czujników jest właśnie z CIM.

 

Moduł z ZB mam jak chcesz, zaprogramowany na tył i przód.

Może zadziała u ciebie.

 

Zlewam temat, bo mam kamerę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności