Skocz do zawartości

Prawo jazdy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

WORD Skierniewice - za drugim razem - to był taki mój mały cud ;)

Szczerze mówiąc kursy nie uczą jazdy, jako takiej , tylko przygotowują do egzaminu.

Cieszę się,że zdałam szybko(jak na nasze warunki) ale mam świadomość,że wciąż się uczę... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

ewa.łezka, popieram i mam dokładnie takie samo zdanie. Jeździć nauczyłam się dopiero jak anioł stróż w osobie instruktora na zawsze mnie opuścił :wesoly:

 

No powiedzmy, że się nauczyłam.... wciąż się uczę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja zdałam za 4 razem. Pierwsze 2 razy były u jednego instruktora który nazywał mnie debilem bo nie umiałam dobrze wyjechać łuku - a był pół metra węższy niż teraz. Tak mnie gości uzestresował, że na dwa lata obiecałam osbie - nigdy więcej za kólkiem. Po dwóch latach kupiłam knoia i musiałam jakoś do niego dojezdzac, więc musiałam mieć prawko. Poszłam do Szkoły START w Koszalinie. Zdałam za 4 razem i dzięki panu Januszowi Bortnikowi pokochałam jazdę.

 

Tydzień po odebrnaiu prawka, odbierałam autko. Czekałam na ojca na trasie szczecińskiej i się go nie mogłam doczekać. Wiec wsiadłam w tego mojego wielkiego kombiaka bo bałam się sama wsiąść do takiego olbrzyma wg mnie, i tak w niej siedzę do dzisiaj . Cudowne autko. 100 KM ale ale kocham każdego konika osobno .

A pierwsze pytanie - jak ja zaparkuję taaaki mwielkmi autem po przesiadce z malutkiej micry? Parkuję o niebo łatwiej niż micrą. Miłość czyni cuda hihihih.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

Też mam taką Vectrę i parkuje mi się bardzo fajnie ;p A że kombi to super sprawa, składam siedzenia i rowerek bez niczego wchodzi :) Nie ma to jak Vectra B, moim zdaniem jedno z najpiękniejszych samochodów, tylko że najbardziej mi się podoba mniej praktyczna Vectra B sedanik ze spojlerkiem :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra B liftback

Mnie również, dlatego taką własnie mam :wesoly:

 

Ale moi drodzy koniec OFF TOPU. Tu się chwlimy naszymi osiągnięciamy w przygodach z prawem jazdy ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem w '92 razem A, B i T. Pamiętam jak dziś 21 grudnia. Plac lodowisko nie można było ustać. Nogi same się rozjeżdżały. Zaliczyłem plac na B bezbłędnie, 8 na A zrobiłem bezbłędnie i egzaminator do mnie, że jestem dobry to puści mnie na T bez placu bo zaczep w przyczepie jest jak krzywy, że musiałbym mieć fuks aby cofnąć ją po łuku. Wyjazd w miasto na B. Kazał rondo najbliższe objechać i wracać do ośrodka bo ma i tak kogo ganiać po mieści. W ten sposób 3 kategorie zdane za pierwszym razem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to się chwalę... 20 godzin na uno,testy za 1 razem, wychodzę na praktyczny... 5 grudnia. Lanos w sedanie. Nic to... Za moich czasów robiło się wszystkie manewry na placu. Śnieżyca - niewiele widać. Egzaminator patrzy spod wiaty, pije kawę. Pojechałem do przodu łuku i stoję. Po chwili egzaminator podchodzi i pyta, dlaczego nie wyjeżdżam z łuku... "Szukam wstecznego" - odpowiedziałem (mój pierwszy kontakt z pierścieniem - teraz bardzo mi odpowiada :) ). Po oświeceniu wyjechałem z łuku i wjechałem pięknie w "garaż". Egzaminator pokazuje, żebym powtórzył. Rozglądam się i z prawej strony widzę chorągiewkę, z tyłu też, ale z lewej... Hmmm... Doszło do mnie. Wjechałem obok garażu ;p . Reszta placu ok. Na mieście ślisko, ale za to ruch mizerny. Wyjeżdżając spod świateł pod lekką górkę ruszyłem z dwójki, co spodobało sie egzaminatorowi. Na prostej kilkupasmówce jakieś 200 m. przede mną na jezdnię wyszedł staruszek, zatrzymałem się. Gość doszedł do środka mojego pasa i nawrócił... Ruszyłem, myśląc o nim i nagle... stoję :wesoly: . Egzaminator zahamował! Pytam: "co się stało?". On mówi: "proszę się rozejrzeć". ok. przede mną droga, za mną droga, z lewej... droga, z prawej... droga. Stoję na krzyżówce http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif Rozruch, 1,2 i już byłem za nią. Na pierwszym parkingu kierunek w prawo, zaparkowałem. Egzaminator spytał, dlaczego stanąłem, odpowiedziałem: "chyba się przesiadamy?". "Jedź do ośrodka" - powiedział. Po drodze mamrotałem o śnieżycy i nieznajomości miasta, zasypanych znakach etc... Zaparkowałem na placu, a gość do mnie:"Błąd karygodny, ale refleks godny uznania. Masz na Mikołaja to prawko! http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/laugh.gif

 

Człowiek uczy się jeździć cały czas, na kursie uczysz się tylko używania samochodu...

 

Już się nie rozpisuję ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja zdałem za 5 razem:P nie będę Was zamęczał moimi historiamii:P zdawałem 3 razy na starych zasadach i 2 na nowych. Powiem Wam, że ten nowy łuk jest w porównaniu do starego jest ogromny:D

 

egzaminator wziął mnie na jakieś zadupia ale mimo to nie ustrzegłem się kilku błędów, które egzmainator komentował: "jak Ty KU*** chłopie jeździsz":D:D:D zagadałem, że samochód stoi a ja nie moge jeździć itd. itp. Podjeżdżamy pod WORD w Lublinie a egzaminator poinformował mnie, że zdałem ale mam za niego 200 zdrowasiek odmówić:wesoly::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności