Skocz do zawartości

Prawo jazdy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A ja zdalem za 7 razem. I to z kopertą w kieszeni. 500zl. Dobre pare lat temu.

A nie wydaje mi sie zebym zle jezdzil(2000km miesiecznie, 0 wypadków).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

ja zdawalem 8 stycznia 2007:) heheh kumpel ktory jest mlodszy ode mnie o rok ma swoja szkole jazdy hehe :) i mnie uczyl wiec bylem jednym z najlepszych uczniow nie ze bym sie chwalil:)heheh nigdy nie mial problemow ze mnal .... zdalem za pierwszym razem testy i praktyke...co do kontaktow samochod +samochod to juz mialem nie zmojej winy 25 kwietnia koles pocalowal moja astre pupe:) i teraz jest robiona...???

 

[ Dodano: Czw Maj 17, 2007 20:56 ]

a dodam tylko tyle ze kierowca sie stajesz jak przejedziesz 10tys km to mozna powiedziec

ze umiesz jezdzic.....

 

Poprwaiłam ort/Tajga75

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca sie stajesz jak przejedziesz 10tys km

powiedzmy :)

umiesz jezdzic.....

...dobrze po kilkuset tysiącach km ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Nie było trudno tylko nerwy mnie zjadły zdalem jazde za drugim a testy za pierwszym. Jedna moja rada nie denerwuj sie bo sie zdenerwowalem i oblałem jazde i musialem zdac za drugim razem . Minął mi rok jak mam prawko i zrobilem juz duzo kilometrów . Pozdrawiam i zycze milej jazdy wszystkim

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Ja zdałem za pierwszym razem na maluchu 11 lat temu, a egzaminator był tak ZAJEBISTY że zdałem przejeżdżając skrzyżowanie na czerwonym świetle :D (wtedy jeszcze zielone światło migało i nie było żółtego, tak jak dla pieszych), egzaminator powiedział że była bardzo dobra i dynamiczna jazda (Fiatem 126p) a sytuacja z czerwonym czasami zdarza się w życiu codziennym. :)

Natomiast pamiętam jak mama uczyła się na kursie było to jakieś przeszło 20 lat wstecz, pierwsza jazda, jak wyjechała z ośrodka to ludzie, którzy remontowali dom, który był naprzeciwko ośrodka uciekli z rusztowania. Do dzisiaj z tego cała rodzina się śmieje. :wesoly:

Zdała za pierwszym razem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdałem za drugim razem :) Pierwszy wyjazd na miasto skończył się na tym, że stał sobie pieszy przy pasach i ja chciałem go przepuścić, no i po hamulcach, na co koleś wybałuszył gały (mniej więcej tak :wesoly: ) i pyta co ja robię... Później mnie uświadomił, że pieszy musi wkraczać na pasy, żeby przepuścić, a nie tylko stać przy nich...

Ale za drugim razem to już była formalność:D Jednak, mimo że minęły 3 lata to jak ostatnio pojechałem do WORDu zawieźć kuzynkę, to stresa dostałem jakbym to ja miał znowu zdawać...

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim zdającym!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja kat B zdałem za pierwszym razem :( Teraz czekam na egzamin na kat A, bo już skończyłem kurs i musze ustalić egzamin :lol: W najblizszym czasie wybieram się na kurs BE :) Zobaczymy jak mi pójdzie :twisted::mrgreen::D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

witam

Ja mogę się pochwalić tym że dziś zdalem egzamin praktyczny za 1 razem:]

Teraz tylko asterka na mnie czeka ,aż dostane dokumencik i zacznie się smiganie

Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem ale na dwie tury bo teorie zdałem dzień po urodzinach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie to było z 4 lub 5 podejść ale już nie pamiętam z czego nerwy mi puściły i przeniosłem się do Piotrkowa Trybunalskiego i tam odziwo za 1 razem zadałem radość jak nie wiem co i już mam 2 latka prawko żadnego wypadku,mandatu,i punktów oby tak dalej pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności