Skocz do zawartości

Prawo jazdy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Zdałem za pierwszym podejściem w miejscowości Białystok woj. podlaskie. Wcześniej nie jeździłem żadnym samochodem :wink: 1 bład na placu ale za to żadnego błedu na testach :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arti079, ja miałem możliwość zdawania w Sieradzu ale to mała mieścinka i 2 skrzyżowania na krzyż + rondo i to wszystko. Dlatego wybrałem Kalisz ( chociaż nie bardzo znałem to miasto) bo jest większy i uważałem że lepiej jak nauczę się jeździć po większym mieście to później dylematów mniej na drodze będę miał.

Dlugi, A u kogo naukę jazdy miałeś??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Właśnie kilka godzin temu zdałam za pierwszym razem! :o

 

GRATULACJE!!!

 

Ja w 2000 r. za pierwszym razem, może zabrzmi to komicznie, ale miałem jakieś 5 lat praktyki na... !!! ...traktorze, hehehe - Massey Ferguson 255,

 

Testy - bezbłędnie

Placyk - podobno na łuku, przy cofaniu zatrzymałem się tylnym zderzakiem linii (tak mówili inni zdawający), al jeżeli to prawda, to egzaminator nie zauważył

Miasto - zagapiłem się na warunkowy skręcie w prawo i zostałem upomniany, abym jechał.

 

Stres - ogromny, a szczególnie na początku, jak jechałem po łuku to nogi skakały mi wyżej kierownicy :wesoly:

 

co do testów to uważam, że tylko przez lenistwo można ich nie zdać (sorki Długi)

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Właśnie kilka godzin temu zdałam za pierwszym razem! !!!

 

 

moje gratulacje :wesoly:

 

naprawde zdaza sie zadko, aby ktos zdal za pierwszym razem :o

super wrazen z jazdy /tygrysem/ zycze :o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziękuję bardzo.

Na testach też miałam 0 błędów.

 

Na praktycznym było ok, podczas sprawdzania płynów, świateł i klaksona powiedział "dobra, dobra, robimy tunel..."

Już chyba ma tego dość, słyszy to kilkanaście razy dziennie... :rotfl:

 

Po tunelu podjechałam na górkę i z tego stresu miałam chyba z 5000obrotów przy ruszaniu z ręcznego :o:o ale egzaminator nie zauważył (wołał już następnego skazanca)

 

A na mieście zagadałam faceta o pogodzie, urlopie i jakiś innych głupotach, gadaliśmy całą drogą...

Jeździłam 40min. Jak wrócilismy, to mi powiedział, że bardzo mu się podobało, że mam zdolność koncentracji, nie robię głupot, patrzę na znaki itede... I ŻE ZDANE!

Ale mi się gębusia śmiała! :rotfl::rotfl::brawo:!!!:wesoly:

 

Nareszcie będę mogła jeździć tygryskiem nie tylko jako pasażerka :rotfl:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności