Skocz do zawartości

Prawo jazdy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
B- za pierwszym 2001

C/C+E/D - za pierwszym 2005

 

teraz smigam tirkiem w UK i widze ze sie w polsce nic nie nauczylem jezdzic na kursie bo jak wsidlem w ciagnik z naczepa to nie potrafilem sie zczepic a pierwszy miesiac to pokrawerznikach jezdzilem teraz jest lepiej ale w sumie to w polsce instruktorzy to nic nie ucza bo co ty mozesz umiec po 20 godziunach wyjezdzonych na placu i 45 min na poznanskich ulicach Zdalem bez kopert udalo sie A teraz patrze jak moja szfagierka zdaje juz 4 raz i musi dac koperte bo ja ciagle usadzaja takie zycie pozdrawiam wszystkich co zdawaja teraz egzaminy na prawo jazdy z wszystkich kategori 8)

 

zgadzam sie z toba ze w 20 godzin nasi spece instruktorzy nic Cie nie naucza, ale jezdzic po kraweznikach toz to wstyd(tez mam C+E i jakos nie jezdze przechodniom po nogach):roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś jest twój pierwszy raz :) hehe (obyś ujeżdzał to elke bezbłędnie) bo zawsze to nie wiem jak teraz ale około 75 zł w kieszeni więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To juz dzis dzien mojego egzaminu :) zobaczymy jak bedzie

 

Ziom, powodzenia.

 

Najlepiej się nastaw tak, że umiesz jeździć i nie będziesz słuchał tego co mówią na temat podchodzenia do placu czy czegokolwiek innego inni.

 

Jeśli chodzi o mnie to za pierwszym:

Teoria = 0 błędów

Plac ok z tym, że mnie cały czas poganiał, bo... ciemno się robi.

Na mieście oblał mnie przy zmianie pasa przed rondem, bo rzekomo najechałem na ciągłą... Nie kłóciłem się.

Tego dnia z mojej grupy (8 osó:) nie zdał nikt.

 

Za drugim razem już tylko praktyczny bez żadnych problemów, dostałem jeszcze pare pochwał. Niestety teraz nie wystarczy dobrze jeździć, jeśli egzaminator chce Cię uwalić to to zrobi i tyle. Nie powinieneś w razie czego mieć do siebie pretensji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

^^^^

No na testach to sie zes panie nie popisal :D nie chialo sie pouczyc? :)

W jezdzie to wiem ze leja za byle g***o, no ale nie lam sie jakos sie kiedys zda :) nauczysz sie moze pokory, i jezdzic to moze umiesz ale tak "pod egzamin" bo nauczysz sie jezdzic dopiero w prawdziwym zyciu i taka jazda takze nauczy ciebie pokory...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

zdawałem jak narazie tylko B - za 1 razem

 

Na poprawe humoru 1/4 mili w wersji L oddzielona pasem zielenii :)

 

IMG_2916.jpg

 

Dlugi dasz rade bezproblemowo tylko przyloz sie do testow, pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności