Skocz do zawartości

Prawo jazdy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Za 1 razem : 2 blędy na teście :roll: po łuku za drugim razem dobrze pojechałem :roll: miasto przeszedłęm gładko 8) Podobnie jak Tomcio-Paluszek koperty nie wręczyłem :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też za pierwszym razem zdałem :roll: A było to w 1992 roku. Zdawałem jeszcze na "maluchu". 8) Ale to była jazda :roll: Przegonił mnie gość po mieście, cały czas prosto przez parę skrzyżowan i z powrotem. Przez cały czas gadał z moim instruktorem o traktorach :cry: W porówniamiu do obecnego egzaminu ten mój to była "bułka z masłem". Ale bałem się tak jak się boją ci co zdają teraz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bałem się tak jak się boją ci co zdają teraz.

heh... jesli chodzi o mnie to ja bylem nad zwyczaj spokojny... ludzie co zemna zdawali to raczki dostawali i z kazdym pokolie jechali i na placu gadali juz ze powinien skrecac ze kierunkowskaz ze pasy ble ble ble... a ja se ich sluchalem i do bani nie bralem ze to jakies takie wazne... luk sobie strzelilem gites... przegazowalem auto na nawrocie przy ustawianiu do skosnego (corsa ofcourse) i od razu z jazdy sie ladowalem na "parking" ale zapomniel kierunka i musielem powtorzyc :roll:

 

[ Dodano: Pon Sty 30, 2006 23:44 ]

ale i tak do bani nie bralem... powtorzylem zdalem bylo lajtes... zero stresa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Moim przypadku także udawało się za pierwszym razem :

 

"A" -1990 -WSK ( wytargana z muzeum :roll: )

"B" -1990 -Polonez

"C + E" -1992 -STAR 200 + zdezelowana przyczepa ( i tu był ubaw ! bo egzaminator miał z nią problem ,a Mi pomogła praktyka w wojsku)

"D + E" - 1996 -IKARUS +przegubowa (było ciężko !)

 

Wszystkim zdającym życzę powodzenia !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A- za pierwszym :roll:

B- za pierwszym 8)

C- za pierwszym :?

C+E- w trakcie jak narrazie 2 w dupe :P ale nie dam koperty chocbym mial 10 razy zdawac :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale nie dam koperty...
i bardzo dobrze :wink: może się skur*** oduczą brać i zaczną w koncu uczyć i egzaminować po ludzku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
eduardo_vkp napisał/a:

...ale nie dam koperty...

i bardzo dobrze :wink: może się skur*** oduczą brać i zaczną w koncu uczyć i egzaminować po ludzku.

nie wierze 8) ja dostalem propozycje "pomocy" od instruktora :roll: powiedzial ze 1200zl chyba mi "pomoze" ALE NI CH*** :?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ja w marcu 2005r wyjezdzilem 20h i na tym skonczylem-wsumie to z lenistwa bo nie chcialo mi sie jezdzic L'ka.Teraz kiedy kupielm astre "WrC" :) mam zamiar wznowić kursik ,zdac za pierwszym razem i wypocic pelny bak jezdzac w kolko po miescie 8)

 

ps.pierwszy raz samodzielnie prowadzilem autko w wieku 12 lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

za pierwzym razem nie zdałem bo trafilo mi sie porkowanie prostopadle przodem

za drugim razem zdalem bez problemow, poszło tak łatwo ze az sie zapytalem egzaminatora - i co dalej?

a on - wysiadaj, koniec

ja - jak to koniec?

on - koniec, zdał pan

ja - czego tak latwo?

on - wysiadaj

hhehehe i tak to bylo

 

tylko w moim przypadku bardzo dobrze wiedzialem co umie a czego nie

a parkowac dalej nie umie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności