Skocz do zawartości

Prawo jazdy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

rysiek4

 

zgadzam sie z toba ze w 20 godzin nasi spece instruktorzy nic Cie nie naucza, ale jezdzic po kraweznikach toz to wstyd(tez mam C+E i jakos nie jezdze przechodniom po nogach)!!!

 

jak pojezdzisz po lewej stronie jezdni i po prawej stronie bedziesz mial kierownice to sam sie przekonasz ze jazda po kraweznikach jest w pierwszych dniach obawiazkowa :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
rysiek4

 

zgadzam sie z toba ze w 20 godzin nasi spece instruktorzy nic Cie nie naucza, ale jezdzic po kraweznikach toz to wstyd(tez mam C+E i jakos nie jezdze przechodniom po nogach)!!!

 

jak pojezdzisz po lewej stronie jezdni i po prawej stronie bedziesz mial kierownice to sam sie przekonasz ze jazda po kraweznikach jest w pierwszych dniach obawiazkowa :roll:

 

Kurcze mnie też to czeka...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
zdawałem jak narazie tylko B - za 1 razem

 

Na poprawe humoru 1/4 mili w wersji L oddzielona pasem zielenii :wesoly:

 

Obrazek

 

Dlugi dasz rade bezproblemowo tylko przyloz sie do testow, pozdro !

Dobre :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja zdałem z 3 podejściem, pierwszy oblałem na kopercie, drugi na łuku :wesoly: , ale zanim zdałem prawko zrobiłem już jakieś 800 km, instruktor odrazu się poznał że jeździłem jak pojechaliśmy na miasto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mnie ojcic naumial jezdzc jak bylem maly "śrut" jeszcze :wesoly: 12 lat mialem i jazda w toyote corolle :wesoly: pozniej to juz tylko ze mna problem mal b pchalem sie zakierownice zawsze i wszedzie :wesoly: raz jak jechalem mialem z 15-16 lat ze staruszkiem to mnie policja sledzila chyba ale dali spokoj tylko ze jato prawie zemdlalem :wesoly: a jak poszedlem na kurs to tez instruktor mowil ze mam bardzo dobra koordynacje i jakies chyba nawyki starego kierowcy :wesoly:

No wiec Dlugi masz zdac i sie nie ociagac! I nie sluchaj kogos kto ci mowi ze nie denerwuj sie i idz spokojnie na egzam, wlasnie denerwuj sie i skup sie na tym co masz i jak zrobic! I idz na egzam z podejsciem ze go zdasz bo az zal dupe scicka jak slysze na placu ludzi przed egzamem ktorzy mowia "eee ja to na pewno nie zdam..." mam chec wtedy powiedziec zeby w takim razie sobie poszli do domu :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja będe skromniejszy;-)Prawko zdałem za 1 razem..zero błędów na testach zero na placu i zero na miescie;-)

Pózniej oczywiście najlepsza szkoła doskonalająca na maluchach;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności