Skocz do zawartości

Prawo jazdy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Egzamin wewnetrzny mam juz za soba. W piatek jade z instruktorka zapisac sie na panstwowy, trzeba bedzie z trzy tygodnie poczekac :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zdałem

B- pierwszy

C- pierwszy

C+E - pierwszy

 

Nikt nie wołał koperty, jakoś się poprostu przyfarciło. Na C+E chyba spodobało mu się ,że jako najmłodszy a jedyny sprawdziłem zapięcie burt. Bo inni podpieli odpieli a ja do niego, że światełka, trzeba sprawdzić hamulce itp. A on dobrze sprawdziliśmy i mówi ze już koniec, a ja chwileczke, jeszcze trzeba zobaczyć czy burty dobrze są pozapinane.

 

A poza tym na drodze takiego tricka walnełem, że mało co z siebie nie brechtałem. Stałem w jakims korku w mieście noi wiadomo, że na pasach nie będę stawał więc zatrzymałem się przed pasami on nic oczywiście nie mówił. Aż tu nagle podchodzi starsza pani i nie wie czy będę ruszał czy nie a ja z tekstem wyskoczyłem " Machnął bym tej pani, by mogła sobie przejść, ale niestety nie mam uprawnien do kierowania ruchem bym jej tak machał"

 

On tak patrzy i mówi tak tak słusznie słusznie, z tym ze ja trochę wyróżniony byłem bo tato miał firmę przewozową i na tirach jeszcze bez prawka uczylem się jeździć i nauczyłem się :) bo jeździłem normalnie jak mialem czas z nim w trasę, a jak drogówka kontrolowala to przesiadka 8) jechało się 200 m za nią 8) i się przesiadało szybko 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

 

i Ty masz 20 lat?

po co ci te prawa jazdy?

 

jak to po co? widocznie tirówki fajne sa w okolicy 8)

 

proszę nie zbaczać z tematu :mrgreen: /mod

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a KM mam już dużo na koncie naprawdę dużo..

KM - kon mechaniczny. Czlowiek ma mniej niz 1 KM mocy. Miales moze na mysli km? Co to znaczy "naprawde duzo"?

 

[ Komentarz dodany przez: Dlugi: Wto Lut 21, 2006 13:53 ]

nie zbaczaj z tematu :twisted: tymbardziej ze to moj temat i jestem zakompleksiony, bo wiekszosc zdala za pierwszym razem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

B- za pierwszym 2001

C/C+E/D - za pierwszym 2005

 

teraz smigam tirkiem w UK i widze ze sie w polsce nic nie nauczylem jezdzic na kursie bo jak wsidlem w ciagnik z naczepa to nie potrafilem sie zczepic a pierwszy miesiac to pokrawerznikach jezdzilem teraz jest lepiej ale w sumie to w polsce instruktorzy to nic nie ucza bo co ty mozesz umiec po 20 godziunach wyjezdzonych na placu i 45 min na poznanskich ulicach Zdalem bez kopert udalo sie A teraz patrze jak moja szfagierka zdaje juz 4 raz i musi dac koperte bo ja ciagle usadzaja takie zycie pozdrawiam wszystkich co zdawaja teraz egzaminy na prawo jazdy z wszystkich kategori :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

graF, KM = kilometry.... ja wydoje 1.2 ps i 4 NM przy 50 oddechach na minute....?? aby mi doruwancmusisz jeszcze troche potrenowac...:roll:

 

nie znaczam z tematu odpowiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności