Skocz do zawartości

Prawo jazdy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

to się naodmawiałeś tych zdrowasiek haha. Ja pamięam że jak wyjeżdzałam z placu to zapomniałam świateł włączyć. i egzmainator do mnie : "Pani Małgorzato, czy Pani wie jak jeździmy w ciągu dnia na mieście i czy wszystko Pani włączyła, czy trzeba panią OśWIECIć?" :wesoly:

 

Zwaliłam wszystko na nerwy, ale i tak potem mnie stres zżerał więc gadałam jak najęta w czasie jazdy ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak z perspektywy czasu to fajnie było...? Jest co wspominać :wesoly:

Pewnie dlatego,że się udało...i mamy to za sobą!

Dużo szczęścia dla wszystkich , którzy są jeszcze przed egzaminem - to Wam się najbardziej przyda ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

ja zdałem nie dawno może stuknie już roczek, a zdałem za 4 razem :lol: trochę wstyd no ale jakoś tak wyszło...i zgodzę się z wami-nauka jazdy zaczyna się dopiero jak siadasz za kierownicą a obok ciebie nie ma nikogo kto nadzoruje i mówi ci co masz robić ...wszystkie te godziny do wyjeżdżenia to jest przygotowanie do egzaminu a nie do jazdy w przyszłości...sam niedawno zrobiłem 300 km i wiem jakie mam braki w takich długich trasach

 

[ Dodano: Pon Paź 27, 2008 20:07 ]

ko78 ja uczyłem się na testach on-line...wchodzisz na stronę

http://www.word.wroc.pl/egzaminy.asp

klikasz na zakładkę testy one-line w dolnym prawym rogu (ona tak mruga na czerwono)

i sobie wypełniasz testy jak na egzaminie...

powodzenia http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdałem za pierwszym razem. Ale to było dawno, dawno temu... ???

W zeszłym roku zdawała moja małżonka (na ulicy "Oblewniczej" - kto z Wa-wki i okolic wie o co chodzi). Zdała za trzecim razem - dwa razy oblała miasto.

Ale nie odkryję chyba nic nowego, jeśli przyznam, że kiedyś było łatwiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chwaląc się zdałem za drugim razem B i C :wino: 4 lata temu :wino: pierwszy raz na B oblał mnie z mojej winy na Rękawie przy cofaniu ...

 

Drugi zady bez błędów :wino:???

 

Kat. C tez za drugim, pierwszy raz jak podchodziłem to na 15 osób z grupy przepuścił jedna .. a resztę udupiał pytaniami !! Nawet pamiętam pytanie na którym mnie usadził ;p

" Jak Sprawdzić czy w zbiorniku redukcyjnym jest odpowiednia ilość płyny chłodniczego jeśli niema w im przezroczystej miarki !!

PS: nie wolno odkręcać korka bo płyn jest gorący !!

ODP: dotknąć ręką zbiornika ..

 

hmm.. kilometrów trochę już na trzepałem ??? ci co mnie znają wiedzą gdzie pracuje :drunk: a ostatnim moim popisem był przejazd Łódź( Polska ) - Malaga ( Hiszpania ) 3500 w jedna stronę :wino: 2 i pół dnia :drunk: taki Euro Trip :wino:

 

Poprawiłem liter. i ort/DAROMV6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem prawko 12 lat temu na papierowych arkuszach i czerwonym maluszku ???

Oblałem za pierwszym razem na placu, ale jakież było moje zdziwienie, gdy jakiś tydzień później zobaczyłem pana egzaminatora w jakimś wywiadzie telewizyjnym, ubranego w mundur policjanta z drogówki ??? . Nie dał szans całej 10- osobowej grupie która ze mną zdawała tego dnia. Wszyscy ponieśli sromotną klęske na placu manewrowym :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ko78 ja uczyłem się na testach on-line...wchodzisz na stronę

http://www.word.wroc.pl/egzaminy.asp

klikasz na zakładkę testy one-line w dolnym prawym rogu (ona tak mruga na czerwono)

i sobie wypełniasz testy jak na egzaminie...

powodzenia ???

 

Wielkie dzięki jak moja żona zda prawko to dam znać .

endriu595 wpadnij do śmietnika na wirtualne piwko ,jeszcze raz dzięki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności