Skocz do zawartości

c16nz z wałkiem od 1.3S + komp c13n


GrzECHO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

samej przepustnicy chyba nie założysz potrzebny jest kolektor ssący z wielopunktem

da sie.... da sie... ;) nie trzeba kolektora wcale, wszystkie SPI mają takie same obudowy wtrysku a różnią się tylko średnicą przepustnicy

 

[ Dodano: Nie Gru 06, 2009 09:59 ]

Czy jeśli znajdę komputer z tym prawidłowym oznaczeniem, to wystarczy, że przełożę kości, czy jednak te całe pudło ma jakiś wpływ na osiągi?

a ja na twoim miejscu zrobiłbym inaczej

aparat zapłonowy kompletny + wiazka + komp z corsy A c12nz bym dał, przepustnicę od c18nz z wtryskiwaczem z c16nz

powinno to fajnie lecieć

co do wałka, to 13n miał najlepszy bo najostrzejszy

zawsze pozostaje ci polowanie na allegro - ostatnio NÓWKA wałek z 13n był za 289zł więc moim zdaniem nie lada gratka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no mój kumpel w kaziku miał wlasnie wlozonego kompa i wałek od 1.3s i przepustnice od c18nz a wtrysk został od c16nz... kazik robił ładny balet na drodze ;) o i jeszcze jedno pytanko czy wałek od 1.3n spasował by do c18nz... bo w moim silniczku mam calkiem inną kopułke niz w c16nz czy to by sie dalo jakos zgrac??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wałek od 1.3n spasował by do c18nz

nie

13n to smallblock, 18nz to bigblock

wałki są całkiem inne i nie ma jakiejkolwiek możliwości montażu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to do c18nz jaki wałeczek dawał by rade najlepiej?? kiedys w astrze mojej mamy mialem włozony od c20ne ale nic to nie dawało ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja się morduję i wymieniam wszystko http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/sad.gif

nie da sie jej do 1,4 zapiąć, bo przepustnica nie będzie się do końca otwierać - za mały kanał wlotowy do kolektora jest

da sie przepustnice 1,6 wpakować do 1,4 i 1,8 do 1,6 http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif

 

na ktk chłopaki rzeźbili takie cuda, ja sam miałem w kadecie 1,4 przepustnicę z 1,6 i jechało toto całkiem całkiem - z kompem corsy c12nz lepiej jechał niż seria c16nz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mam jeszcze takie pytanko gdy bym nabył wałek od c20seh i kompa od tego silnika to wystarczy komputer podmienic mój z c18nz na ten z c20seh czy trzeba cos przerabiac... bo mam mozliwosc nabycia takiego waleczka i kompa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam dokładnie, ale chyba trzeba tylko nawiercić lekko na kołnierzu płytką dziurkę na pazurek rozdzielacza zapłonu

 

[ Dodano: Nie Gru 06, 2009 17:38 ]

no kurde

najpierw sh a teraz seh

 

do seha nic nie robisz tylko montujesz

 

p.s.

na pewno to seh?

powinien mieć wybitą litere "K" na kołnierzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności