Skocz do zawartości

Astra IV- pytania związane z zakupem tego auta


Gość mario-wasz

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem ciekawy, ostatnio Astra III kombi 1.7 CDTI i około 110 tyś km. nic się nie działo poza padem alternatora na trasie, skończyło się na assistance i sam. zastępczym :D

Dużo, dużo wcześniej Astra I 1.6 benzynka i 255 tyś. km. i kompletnie nic !!, standart klocki, raz tylnie amorki. Jedyna niespodzianka to zerwana linka sprzęgła, i 140 km. przejechane bez sprzęgłą (dałem radę). To było coś co mnie do Opla przekonało, wcześniej po epizodzie z Tigrą (trzymajcie się z daleka) nie cierpiałem Opla, ale teraz mogę powiedzieć tylko jedno, solidne cary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość paweeeel89**

Hmm u mnie też nie było zapalniczki i popielniczki ale zaraz podjechałem po zakupie zatankować samochód i czegoś mi brakowało to wróciłem do salonu i normalnie bez żadnych dopłat to dostałem, koleś w salonie powiedział że czasem zapominają to włożyć i tak leży u nich tego trochę na zapleczu ;);)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z astrą IV 1,6 Turbo, przy wciskaniu pedału sprzęgła słychać jakieś głuche stuki,

zwłaszcza przy zmianach na niskich biegach. Efekt taki jest także przy wciskaniu i zwalnianiu pedału gazu - zjawisko podobne do uszkodzonych poduszek silnika czy skrzyni biegów - serwis na razie nie potrafi mi pomóc. Ponadto już trzykrotnie odwiedzałem ASO z powodu metalicznych odgłośów pedału sprzęgła . Wymieniono sprężynę pedału sprzęgła ale po kilku dniach problem wrócił. Dodatkow tera przy wciskaniu sprzęgła coś skrzypi. Jak dla mie astra IV (cosmo) to auto fatalne. Poprzednio jeździłem vectrą (;-) - zupełnie inna klasa.

 

Pozdrawiam

Aramis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak idzie wymiana kokpitów? na srebrno czarne? Ja też się zastanawiam jak wyszłoby im to w serwisie i obwaiam się jakości wykonania...

 

Mam pytanie odnośnie kół zimowych? Jak auto jest na gwarancji to felgi + opony też trzeba kupować w salonie? gwarancja chyba nie powinna mieć nic do tego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kokpitu ? Nie idzie :) Cisza ASO pali głupa, Opel milczy.

Opony raczej nic do gwarancji nic nie maja podobnie jak felgi, no chyba, że wciśniesz jakieś monstrualne i będziesz reklamował, że Ci obtarły opony nadkola jak dobijało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość JanuszPawlus

Czy ma ktoś informację o co dokładnie chodzi z tym nowym oprogramowanie, podobno był problem z uruchomieniem samochodu w niskich temperaturach, mam opla ASTRĘ IV 1.7CDTI

 

Dzięki za informację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aleksandra

Witam, ja mam problem z odpalaniem samochodu średni 2 razy w tygodniu oddaje go do serwisu i ciągle słyszę, że jest błąd modułu alarmu, błąd modułu telefonu itd. przy czym jeszcze nie udało się oddać mi w pełni naprawionego samochodu. Teraz mam czekać 2 tygodnie na oprogramowanie do telefonu,który z niewiadomych przyczyn przestał działać i powodował rozładowywanie akumulatora. Dwa tygodnie po odebraniu samochodu z salonu padł system alarmowy i same się włączały światła na postoju co też powodowało rozładowanie się akumulatora. W chwili obecnej samochód stoi znowu rozładowany i czeka na pana z assistans po raz trzeci w przeciągu miesiąca a po raz drugi w przeciągu jednego tygodnia. Samochód ma miesiąc czasu i poza tym że ładnie wygląda to jest fatalny co chwile ma awarie!!! Straciłam całkowicie zaufanie do tej marki.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość astra IV 12

witam wszystkich, planuję zakup Astry IV benzyna, automat.

1.4 Turbo 140km czy 1.6 115km ?

proszę o opinie, interesuje mnie głównie spalarka, czy mam się bać nowego silnika 1.4 turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności