Skocz do zawartości

Astra IV- pytania związane z zakupem tego auta


Gość mario-wasz

Rekomendowane odpowiedzi

To jest prawda. W niektórych ASO pracują tacy partacze, że głowa boli. Wiem jak jest bo ważne, żeby poskładać i tyle. Ale interesuje mnie fakt czy będą we wszystkich wersjach Sport wymieniać. W Niemczech pełno jest wersji Sport z całą srebrną konsolą :eek:. Gliwice się nie popisały heh.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie wina Gliwic i pracowników tam pracujących.

Po prostu przepływ informacji czasami kuleje i pewnie nikt nie wiedział jak ma być do końca i składali tak jak im powiedziano.

I powiem szczerze że łatwiej wymienić silnik niż kokpit.

To nie jest Astra F ani nawet H.

Jest ładniejszy środek ale dużo bardziej delikatny.

 

Klakson dwutonowy to po prostu podwójna ta tubka klaksonu.

To działa tylko słyszalnie :eek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty myślisz że oni na lini dostają katalog z Astrą IV i z tego składają?

 

Rozbawiłeś mnie do łez ;):help::lol:

 

Gdy ruszała produkcja to nawet tych katalogów jeszcze nie było.

Jak chcesz to wyślę ci na maila zdjęcie jak wygląda manifest wg. którego składa się auto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliśmy się :help:. Jasne, że nie dostają katalogu bo przecież byłoby to śmieszne. Ale przecież jakieś informacje mają jaka deska do jakiej wersji. Ktoś gdzieś popełnił błąd i stąd cała sytuacja.

Ja bym tego nie zmieniał w ASO znając kompetencje pracowników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownicy nie wiedzą czy to jest wersja Sport , Cosmo czy też jakaś inna.

Na manifeście masz tylko różne symbole.

I po prostu zawiniła jak zwykle góra że źle poinformowała ludzi co mają wkładać.

Niestety zdarza się tak co jakiś czas.

Weź pod uwagę że to nowy model którego nikt wcześniej nie widział na oczy.

Było wcześniej bodajże pięć aut testowych które się w kółko składa i rozkłada z tych samych części.

A potem już masowa produkcja do klienta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znam osobiście kolege który posiada wersje SPORT z czarnymi bokami -

 

http://www.forum.opel24.com/galeria/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0

http://www.forum.opel24.com/galeria/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=1

 

nie posiada tego auta od wczoraj więc róznie z tym montażem....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma też z Gliwic ?

Największy w tym minus dla Jakości że nie wykryła błędu.

No i w salonie też widać że się bardzo znają na tym co sprzedają.

No ale niestety błędy się zdarzają.

I miejmy nadzieję że będą najwyżej takie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wcześniej nie działała funkcja automatycznego zamykania drzwi po ruszeniu a teraz działa po wgraniu nowego softu, Wiec prosze sprawdz czy masz tą funkcje dostępną

Pozdrawiam

To akurat u mnie działa, nie miałem czasu sprawdzić tego co pisałeś o "follow home light" ale jeśli tak to działa to w przyszły piątek w ASO nie pozwolę im zmieniać softu :piwo: nie chce żeby mi coś przestało działać np. otwieranie szyb z kluczyka, a o takich przypadkach czytałem.

Panel ma być srebrno czarny w wersji sport i to nie podlega dyskusji, i ja będę wymieniał. Chodzi o zasadę oraz to, że ten cały srebrny po prostu mi nie pasuje do reszty, a jak będzie później coś nie OK to będą poprawiać aż do skutku.

Niedawno odkryłem, że można przestawić klimę na jedną strefę i nie trzeba kręcić dwoma pokrętłami od ustawiania temperatury, czytałem instrukcje dość pobieżnie może dlatego nie wiedziałem o tym wcześniej.

Wracając do akcji wymiany tulejek przy skrzyni biegów, dzwońcie do ASO i potwierdzajcie czy waszych autek też to dotyczy, lepiej uniknąć kłopotów ze skrzynią biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności