Skocz do zawartości

Astra IV- pytania związane z zakupem tego auta


Gość mario-wasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sierot@

Zamawiałem dokładnie 1 czerwca w MM Cars w katowicach 1,6 Turbo Cosmo w wersji ciężarowej i dziś dzwoniłem mam potwierdzenie do końca przyszłego tygodnia samochód do wyjazdu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość mario-wasz

No to kolego szybciutko. Masz blisko do fabryki to transport im krótko zajmuje :twisted:

 

Przyjemnej jazdy!!!

 

A jaka cena teraz za tą wersję?z kratą?

 

Ciekaw jestem czy cos potaniało. Ja za wersję sport + Pakiet ksenony + el. szyby z tyłu + krata to wyszło 74.900 brutto do leasingu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny kolego są takie same! Ja zam. Sport 1.6, ksenony, pakiet sport, pakiet techno 500, podgrzewane fotele z kratą to wyniosło 69000. Nie ma reguły czy ktoś ma blisko fabryki czy nie podobno każde auto jedzie na skład celny gdzieś koło Bełchatowa i stamtąd dopiero do dealerów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie mam pojęcia na jakiej zasadzie idą auta do produkcji ja swoją astre 1.6 turbo sport pakiet ksenony z czujnikami przód/tył pakiet z cd500 zamawiałem na początku marca a odebrałem w poniedziałek ale warto było czekać ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sierot@

To ja już nie mam pojęcia na jakiej zasadzie idą auta do produkcji ja swoją astre 1.6 turbo sport pakiet ksenony z czujnikami przód/tył pakiet z cd500 zamawiałem na początku marca a odebrałem w poniedziałek ale warto było czekać :D

To może być kwestia dealera i limitu aut do zamówienia wiadomo duży może więcej :D ja zamawiałem w MM Cars w Katowicach. Ze wszystkich na śląsku a objechaliśmy z żoną niemal wszystkie (żona wybierała bo to auto dla niej) ten wydał się najbardziej konkretny a i cena też dobra. Choć muszę przyznać, że Rokicki w D.G. dał lepszą cenę ale obsługa i podejście sprzedawcy pozostawiało wiele do życzenia ;-)

 

[ Dodano: Czw Lip 08, 2010 00:10 ]

Ceny kolego są takie same! Ja zam. Sport 1.6, ksenony, pakiet sport, pakiet techno 500, podgrzewane fotele z kratą to wyniosło 69000. Nie ma reguły czy ktoś ma blisko fabryki czy nie podobno każde auto jedzie na skład celny gdzieś koło Bełchatowa i stamtąd dopiero do dealerów.

Ceny wcale nie są takie same rozbierzność jest dość duża.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To ja już nie mam pojęcia na jakiej zasadzie idą auta do produkcji ja swoją astre 1.6 turbo sport pakiet ksenony z czujnikami przód/tył pakiet z cd500 zamawiałem na początku marca a odebrałem w poniedziałek ale warto było czekać ;-)

czekałeś dodatkowo na czujniki parkowania do przodu, my zamówiliśmy 1 lutego to powiedzieli że 8 tygodni na samochód i 8 tygodni na czujniki przód, więc z nich zrezygnowaliśmy i sa tylko na tył. i samochód odebrany 30 marca. Podobno wszedzie był problem z tymi czujnikami do przodu i dla tego zrobili dwa pakiety z czujnikami tylko na tył + xenon itd. za 4600pln. albo przód tył itd. za 5100pln. bo nie każdy chciał czekać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Meriviorz

A tak apropo se przypomniałem że jak zamawiałem to gość w salonie mówił że astry IV robią w Gliwicach i jeszcze gdzieś wiecie coś o tym ?

Robia astry w Ellesmere port[Anglia]Mozesz zobaczyc w kodzie VIN,na 11 miejscu literka G Gliwice, E Ellesmere port

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mario-wasz

Tzn. Mam gwarancję serwisową, którą wykupiłem dodatkowo. Mam zagwarantowany serwis na 3 lata lub 75 tys. km (przebieg moża było ustalać indywidualnie, im więcej tym drożej). Koszt takiej usługi to 70PLN brutto miesięcznie. Usługa obejmuje koszty części na przegladach oraz pokrywa koszty usterek i wymianę części eksploatacyjnych min klocki, tarcze itp. oprócz opon... Tak sobie obliczylem, że sama wymiana oleju + 1 kpl. tarcz i klocków to będzie w sumie około tych kosztów jakie poniosę przez 3 lata ok 2500 zł. brutto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności