Skocz do zawartości

Astra IV- pytania związane z zakupem tego auta


Gość mario-wasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A powiedz mi nie zamówiłeś przypadkiem czujników z przodu bo z nimi był jakiś problem i ludzie niewadomo ile musieli za nimi czekac. A co do gwarancji na 3 lata mógł byś napisać coś więcej jak to wygląda ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość mario-wasz

Czujników z przodu nie ma, bo właśnie przy zamawianiu auto poinformowano mnie, że trzeba na nie długo czekać, więc sobie odpuściłem, a czekać i tak musiałem dłuuuugo...Co do opcjii serwisowania to przejmuje opłaty leasingodawca, w opcjii 3 lata i 100 tys. km wyszło dodatkowo do raty miesięcznej 70zł brutto. I przez ten okres nic Cię nie obchodzą opłaty za serwis, opłacają wymianę np oleju itp na przegladzie, ale również i np wymianę żarówek nawet xenony. Oczywiście wszelkie naprawy, nawet jeżeli gwarancja ich nie obejmuje, oprócz wymiany opon, rzekomo nawet pióra wycieraczek...ale jak to będzie w praktyce to się przekonam...tak sobie przeliczyłem, że nawet koszty przeglądów to będzie właściwie taka kwota jak wpłacę, natomiast jeżeli coś padnie poza tym to już będzie na plus...także tak to po krótce wygląda...jak brałeś leasing to spytaj się ludzika z obsługi powinien Ci wyjaśnić na czym dokładnie rzecz polega i co zawiera się w ich usłudze. Ja mam w Masterlease...a słyszałem, że teraz mają lepszą ofertę leasingową na poziomie 109-110% na 3 lata? u mnie niestety było więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem swoją astrę około 5 maja -przewidywany termin odbioru 30 czerwiec- diler mówił że około 20 czerwca powinna być . zapewnił że kłopoty z czujnikami z przodu to już przeszłość i nie ma z tym problemu [zobaczymy] .Jakiej firmy opony macie w astrze 4 -bo słyszałem że czasami montują seryjnie opony marki hancock czy jakoś tak -koreańskiej firmy-podobno obecnie wycofane ze sprzedaży przez producenta. Byłoby to przegięcie montować takie opony w najnowszym aucie wartym 80000 zł. moja astra to 1.4 T Sport czarna ,czujniki przód tył ,autoalarm fabryczny, nawigacja DVD 800 +pakiet techno

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nawigacja troche kiszka, nie ma dużo miejscowości w wyszukiwarce choć na mapie one są :wesoly: do dupy to jest, opony u siebie mam BRIDGESTONE Potenza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja zamawaiłem dokładnie 15 kwietnia a spodziewany odbiór nadany przez produkcje na 7 czerwaca. Moja wersja to 1.6 turbo sport pakiet premium ksenony z czujnikami przód/tył i ja natomiast wziąłem pakiet techno z CD500 bo w przypadku insigni czyta tak czy inaczej płyty DVD z plikami audio a w astrze powinno być tak samo (CD500 ma czytnik płyt dvd jednak mapy można wgrywać tylko w wersji CD) i z mapami jak dobrze zagadasz dostaniesz kontakt kto ma inne niż polskie i chce się nimi podzielic żeby sobie wgrać do pamięci. A jeśli chodzi o brak miejscowości kilka razy mi się zdażyło w insigni ale jak plus minus wiesz gdzie miejscowość leży można ją sobie wybrać ręcznie z mapy tymbardziej że problem dotyczy raczej małych miejscowości. I mam wielką nadzieje że ktoś znajdzie prędzej czy później sposób na odczytywanie filmów dvd chociażby po zmianie softu no i przedewszystkim kopiowaniu płyt bo ta oryginalna szybko się rysuje :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No jechałem ostatnio do Wieliczki i właśnie tej miejscowości nie było, a jaka to różnica czy mała czy duża, bubel i tyle i strasznie mnie on wku........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dobrze kolego masz prawo być niezadowolony i to rozumiem ale nie ma co porównywać nawigacji seryjnej do GPS z zainstalowaną automapą bo to nie ma sensu ale powiem ci że tylko w tej chwili stajnia VW ma lepsze pokrycie i brak problemów z wyszukiwaniem ale na przykład w Hondzie czy BMW kupujesz navi za ponad 10 tyś i tam raz że nawet nie masz polskiego menu a mape to masz tylko z drogami krajowymi i żadnych miejscowści po drodze. Jak będziesz miał pod ręką pudełko od płyty napisz jakie masz wydanie ja w insigni 2008/2009 ale już można kupić 2009/2010 i mam nadzieje że taką z astrą dostane.

 

[ Dodano: Nie Maj 16, 2010 13:12 ]

A co do wieliczki jak będe w aucie to sprawdze czy mi wyszukuje ty sobie np sprawdź pruszków i pleszew to dwie takie miejscowości co mi nie chciało znaleść z listy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności