Skocz do zawartości

Astra IV- pytania związane z zakupem tego auta


Gość mario-wasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam. Jak tam się sprawuje filtr DPF w astrze 4 cdti -oczyszcza się czy są jakieś problemy?

narazie u mnie bez problemów odpukać

 

a mam dvd i na opakowaniu jest europ 2009/2010

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam, czy wiadomo może wam coś jest na temat:

Chcę zakupić Astrę IV 1.4 Turbo Sport z kratka homologacja na ciężarowe.

Powiedziano mi że w tym silniku auto nie może mieć klimatyzacji? bez sensu?

Ale już w innych silnikach wszystko gra! Spotkaliście się z takim czymś?

Dzięki za info.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mario-wasz

1.4 T może być z kratką, ale bez klimy tak jak kolega napisal...lipa ale chodzi o masy pojazdu do homologacji noi wychodzą takie kwiatki...ja chyba jakbym brał teraz to też brał bym diesla...1.6 T szału nie robi a pali za dwóch :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Meriviorz

Pytam z ciekawości.Swego czasu na stronie UOKIK było dosyć duzo różnego rodzaju akcji nie tylko opla ale i innych producentów.

Jako że jestem z Gliwic ,mam kontakt z pracownikami i coś ostanio doszły mnie słuchy o palących sie alternatorach.Coś w tym musi być bo auta stoją wszędzie na terenie zakładu,nawet na parkingu pracowniczym,nie sadze żeby były to problemy z logistyką,bo wczesniej tak nie było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To już jest jakaś masakra sprzedałem swoje auto bo miałem jeszcze 2 tygodnie temu powiedziane że auto będzie do odebrania zaraz na początku czerwca zamawiałem je 2 marca a w dniu dzisiejszym otrzymałem telefon bez podania przyczyny że auto przesuneło się na produkcji i będzie teraz UWAGA w drugiej połowie lipca według dostępnych danych. I teraz się głowie czy tylko ja mam takiego pecha czy ktoś jeszcze z was ma taki problem i co można żądać za przekroczenie terminu dostawy, na umowie maksymalny czas oczekiwania 25 czerwca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kolego zamawiałeś? Ja teraz zamawiałem 2 czerwca to powiedzieli że będzie około 20 lipca? Może znów problem z czujnikami z przodu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zamówienie poszło z Wrocławia ale wydaje mi się że to ma małe znaczenie może problem z dostępnością jakiś części może jakąś podfabryke zalało nie mam pojęcia fakt jest taki że jest to przegięcie żeby trzeba było czekać za autem po 3 miesiące i to w kraju w którym jest fabryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności