Skocz do zawartości

Astra IV- pytania związane z zakupem tego auta


Gość mario-wasz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kolego, Też mam sport i też mam po środku srebrne. A gdzie kupowałeś?

Też jestem z Bełchatowa więc możemy się spotkać i porównać wersje sport. !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W moim 'sport' jest tak:

 

Dołączona grafika

 

W katalogu jest tak samo :drunk:

 

Szum w czasie jazdy to coś nie tak.

Akurat szum powietrza jest bardzo niski.

(sprawdzane do 150 km/h)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy wersji SPORT

W katalogu są wyrażnie boki na konsoli czarne i tam tez jest napisane wyrażnie czym się rózni SPORT od COSMO tzn światła itd.

 

Witam kolego z Bełchatowa ja posiadam taką czarną CDTI wiec mozemy sie spodkac. Wszędzie jak się patrzy w necie to pokazują wersje SPORT z czarnymi bokami (wejdz na google wpisz ASTRA IV szukaj po grafice - i co boki czarne?) ja byłem zdziwiony po 2 tygodniach po zakupie auta - teraz jest akcja w OPLU i będa wszystkim posiadaczom tym którzy się kapli wymieniać ten środkowy kokpit - więc zasuwaj do ASO OPEL i im zgłoś.

W przyszłym tygodniu będą wymieniac mi ten kokpit - to dam znać.

Jak coś to tel. 502-437-641 możemy pooglądać furki na mieście

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Pierwszy mój poscik więc witam Wszystkich.

Ja też mam wersję Sport i też na konsoli centralnej tylko "srebrne" , wynika z tego co piszecie , że muszę uderzyć do salonu :spoko:

Ciekawe co z tego wyniknie, mam nadzieje , że wymienią, ciągle mi to srebrne nie pasowało.

Co do wcześniej przytaczanego hałsu, coś musi być nie tak, u mnie przetestowane 200 k/h i nie wiele głośniej niż przy 140, generalnie jestem pod wrażeniem wyciszenia IV w stosunku do poprzedniego modelu.

Przy okazji mam taki problem "follow home light" czy jak to się nazywa działają jak "otwieram cara a nic się nie dzieje jak wysiadam i zamykam, ciemność widzę , czy to jest bug w sofcie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie dał by mi w serwisie w nowym aucie wymieniali kokpit z tak błachego powodu.

Mogę dać 99% pewności że nie złożą go juz tak jak w serwisie.

Coś tam połamią ,źle poskładają i później będziecie się dziwić czemu skrzypi i trzeszczy.

No ale każdy robi jak sam uważa .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mam taki problem "follow home light" czy jak to się nazywa działają jak "otwieram cara a nic się nie dzieje jak wysiadam i zamykam, ciemność widzę , czy to jest bug w sofcie ?

Wiec ja tez tak myślałem, ale opcja działa tak: masz załączone światła, kończysz jazde wyjmujesz kluczyk światła się gaszą, załączasz lewą wajchę (tą od migaczy) tak jak byś chciał długie włączyć i po 30 lub 1 min lub 2 min światła wyłączają się automatycznie. Musisz tylko w ustawieniach tą funkie uaktywnić.

 

Aha

OPEL będzie wysyłać wszystkim zaproszenie do przeprogramowania BC ponieważ moze powodować rozładowanie aku i jeszcze jedno ...

u mnie wcześniej nie działała funkcja automatycznego zamykania drzwi po ruszeniu a teraz działa po wgraniu nowego softu, Wiec prosze sprawdz czy masz tą funkcje dostępną

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Do użytkowników OPEL ASTRA IV

Instrukcja obsługi str 97. Menu informacji o pojeździe:

- jednostki - mam

- ciśnienie/opony - mam

- pozostała zywotnosc oleju - mam

- temp. cieczy chłodzacej - brak

- programowanie pilota - brak

- kompas - brak (posiadam NAVI)

- napięcie aku - brak

- ostrzezenie o predkosci - mam

- jezyk - brak

 

Pozdrawiam i dajcie znac czy u was jest tak samo

 

i jeszcze w cenniku i w katalogu jest mowa o "klakson dwutonowy" czy was to funkcjonuje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym no to jeśli "folow home light" ma tak działać to mi się to nie podoba, niby jakiś ma to sens bo otwierając sam. domyślnie włacza oświetlenie, a przy wysiadaniu można zdecydować czy to jest potrzebne, ale w końcu to wymyślono dla wygody i mi się nie podoba konieczność używania dzwigni długich. Czemu nie zrobiono tak jak w wiekszości marek ? full auto, lub chociaż możliwość konfiguracji.

Co do opcji w komp.

Kompasu i ciśnienia opon nie mam bo nie mam takiej opcji, ale napięcia też nie mam :eek:

mam całę dwie opcje : zużycie oleju, i jednostki. dziwne.

 

Przy okazji po dzisiejszym telefonie do salonu usłyszałem, że o żadnej wymianie panela środkowego nie wiedzą - mają to sprawdzić, faktem jest , że to było jedno z moich zaskoczeń oczekiwałem "tych czarnyc wstawek" i byłęm zdziwiony, że jest cały srebrny. Ale i tak zostałem zaproszony do serwisu, bo robią akcje montowania jakichś tulejek na cięgnach (czy jak to się zwie) do skrzyni biegów które mają zapobiegać dostawaniu się wody (gdzie i co nie wiem dokładnie). Więc jak coś sprawdźcie w ASO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie dał by mi w serwisie w nowym aucie wymieniali kokpit z tak błachego powodu.

Mogę dać 99% pewności że nie złożą go juz tak jak w serwisie.

Coś tam połamią ,źle poskładają i później będziecie się dziwić czemu skrzypi i trzeszczy.

No ale każdy robi jak sam uważa .

Z czałym szacunkiem do kolegi ale nie po to kupiłem wersje SPORT abym miał cały srebrny kokpit. Przeciez COSMO ma w dwóch kolorach tylko inaczej jest to wykonane.

Ponadto SPORT właśnie tym ma się wyróżniać oraz przyciemnionymi przednimi światłami. Zapłaciłem to wymagam - natomiast jak będzie coś skrzypieć to znów będe reklamował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie dał by mi w serwisie w nowym aucie wymieniali kokpit z tak błachego powodu.

Mogę dać 99% pewności że nie złożą go juz tak jak w serwisie.

Coś tam połamią ,źle poskładają i później będziecie się dziwić czemu skrzypi i trzeszczy.

No ale każdy robi jak sam uważa .

Polejta mu dobrze gada :eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności