Skocz do zawartości

Astra IV- pytania związane z zakupem tego auta


Gość mario-wasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy jest na tym forum posiadacz Astry IV z Wrocławia lub okolic?

Chętnie nawiązałbym kontakt w celu wymiany doświadczeń z użytkowania auta.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

też chciałem kupić taką :?: ale cena mnie odstraszyła, jeszcze chyba sa te zabawki na opel.de

o ile dobrze pamiętam. mam pytanie jeszcze, kupowałeś może welurowe dywaniki do swojej asterki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak jestes zadowolony z nich ? porównywałeś je z tym co mają w salonach bo wiesz taka naklejka to mnie nie przekonuje :twisted: można sobie tysiace takich wydrukować. Pasują zaczepy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość paweeeel89**

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Ja również dołączam do szczęśliwego grona posiadaczy Astry IV, odebrałem ją w piątek :lol: Jeśli chodzi o czas oczekiwania to czekałem na nią dokładnie 2 miesiące. Jak na razie przez weekend zrobiłem nią tylko 300 km ale z czasem jak zrobię ich więcej to również zrobię krótkie podsumowanie :lol: a niedługo do galerii wstawię jakieś fotki :lol: A co do samego auta to mam kilka pytań, interesuje mnie podświetlanie drzwi i miejsca pod skrzynią biegów ponieważ pod skrzynią biegów wszystko ładnie świeci a w drzwiach niestety nie czy to zależy od wersji, jestem posiadaczem wersji Enjoy. A drugie pytanie jest odnośnie głośników, posiadam standardowe radyjko CD 300 i w specyfikacji było napisane że ma mieć 4 głośniki a tak jak się wsłuchałem to grają te w drzwiach i te 3 na konsoli pod szybą w sumie mnie to nawet nie przeszkadza ale jestem ciekawy jakie jest ich rozmieszczenie w wersji z 7 głośnikami :oops:Kolejne pytanie odnosi się do domykania szyb z pilota jak przeglądałem instrukcję obsługi to tam jest napisane że można to zrobić przyciskiem na pilocie ale u mnie to nie działa tak samo jak oświetlenie powitalne, czy to też jest uzależnione od wersji wyposażenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Od kwietnia posiadam ASTRA IV 1.7 CDTI wersja SPORT musz to wkońcu napisać przeczytałem to wszystko i mam kilka uwag, ale zaczne od mojej astry. Zrobiłem juz ok 8000km i mam pewne uwagi oczywiście drobne ale są więc musz się z nimi podzielić. Oczywiście z autka jestem w 99.99% zadowolony ale... no właśnie są pewne ale więc do rzeczy.

1 - podczas jazdy > 100km/h pojawia sie dokuczliwy hałas wrażenie jakby szyby były nie domknięte.

2 - czasami zdarza się ze po kliknięciu na hamulec reczny/elektroniczny po wciśnięciu gazu potrafic się hamulec odblokować ?

3 - wymieniono juz mi ASO lampkę ta pośrodku na suficie nie chciała działać funkcja wyłącz oświetlenie przy otwartych dzrzwiach.

4 - dziwny dzwięk przy przejściu 2000obr/min CDTI - taki gwizd turbiny nie zawsze się to pojawia

aha i najważniejsze

5 - podczas kupowania autka ASO podarowało mi katalog OPEL ASTRA IV itd. po odbiorze autka wiecie jak to jest nowe auto (ah i oh ) wiec wszystko było ok. po 2 tyg przeglądam sobie katalog i wielkie zdziwienie

KUPIŁEM WERSJE SPORT - wiec wiecie reflektory przód i tył przyciemniane itd ale ....zaglądam do wnętrza a u mnie i widze że u wszystkich posiadaczy wersji SPORT wnętrze nie wygląda jak powinno tzn kokpit powinien być w dwóch kolorach (srebrny + czarny) a tu tylko na drzwiach czarne wstawki a na środku srebrny.

 

Więc wszyscy posiadacze wersji SPORT - proszę ruszcie dupy i do ASO. Ja juz byłem i czekam na wymiane kokpitu (od dwóch miesięcy) - ponieważ auto nie spełnia mojego zamówienia.

 

Pozdrawiam i czekam na opinie.

 

[ Dodano: Pon Wrz 06, 2010 12:03 ]

Aha jeszcze

 

wersja Sport + Navi ale nie tylko

Wszyscy posiadacie Instrukcje Obsługi - prosze przeczytajcie uważnie - czy macie wszystko tak jak w instrukcji - ja nie - no chyba trafił mi się pechowy model.

1 - czy na wyświetlaczu tym pomiędzy zegarami macie wszystkie informacjie jakie są podane w Instrukcji

2 - czy posiadacie np. funkcja automatycznego zamykania drzwi itp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności