Skocz do zawartości

wtryski denso


Gość marcel1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , tak jak w temacie czy ktos to regeneruje bo jedni sie oglaszaja ze tak drudzy ze to niemozliwe a moze ktos z Was ma jakies doswiadczenie w tym temacie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wg. mnie regeneracja wtrysków Denso jest niemożliwe .. nie spotkałem się jeszcze z żadnym warsztatem, który przekonałby mnie do tego. Jak czasem rozmawiam z ASO w tym temacie i oni mówią mi, że jakis serwis potwierdził, że są złe to pytam się czy mają cos na pismie .. to jeszcze nie spotkałem się, aby któryś cos takiego dostał.

Wole kupić używki (jeżeli były nie dotykane) .. lub nowe niż dać nabijac się w butelkę pseudo fachowcom.

Jeżeli jest tu ktoś z tych fachowców, to proszę o kontakt i chętnie ich odwiedzę. I jezeli przekonają mnie o tym (wypożyczą mi wtryskiwacze, które zregenerują ja je włoże do swojego auta sprawdzę a potem im oddam - koszty przełożenia biorę na siebie), że są godni plecenia to pierwszy będe o tym mówił nie tylko na tym forum. Jak na razie takich nie było ... i z tego co na razie wiem .. nie będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakieś gazecie ostatnio czytałem, że Denso udostępniło tylko jednej firmie z Poznania informacje o regeneracji, ale nie wiadomo ani która to firma ani czy sami naprawiają do czy wysyłają gdzieś za granicę.

 

EDIT. Ta gazeta to Auto Świat Poradnik 12/2013. Na okładce jest tutył o regeneracji japońskich wtryskiwaczy.

 

auto_swiat_poradnik-axel_springer_polska

Edytowane przez rostex

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek 398

Witam , tak jak w temacie czy ktos to regeneruje bo jedni sie oglaszaja ze tak drudzy ze to niemozliwe a moze ktos z Was ma jakies doswiadczenie w tym temacie ?

Zajrzyj na tą stronę: http://denso-diesel.pl/siec-denso-w-polsce/

Z tego co doczytałem oferują wtryski po 'regeneracji fabrycznej', ale jak na razie tylko do Toyot.

 

Podoba mi się podejście okolicznego Gościa "od tych rzeczy" z moich rodzinnych stron.

Jasno i wyraźnie informuje klientów, że regeneruje systemy Bosch i Delphi, a Denso może ewentualnie sprawdzić i wyczyścić, bo o prawdziwej naprawie nie ma mowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w tym auto świat poradnik jest opisane, jedna firma w poznaniu ma uprawnienia do regeneracji, niedługo mają być tez regenerowane wtryski właśnie do tego silnika 1.7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W silnikach 1.7 tylko Astra II i III z silnikiem DTL (80 KM) i DTH (100 KM) miała Boscha oraz Honda Civic VII (to był pierwszy silnik typu common rail z Isuzu) również.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się dobrze orientuje to Bosch Diesel w Piekarach Śl. regeneruje wtryski denso. Co więcej przedstawiają się, iż posiadają autoryzację denso ...

Edytowane przez Zieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności